1. 50 cent'in geleceğini duyurarak öğrencileri şaşırtmayı başarmış olan bahar şenlikleridir. lakin gene bir fake 50 cent davası yaşamayalım da demiyor değiliz.

  tam takvimi şöyledir;
  15 mayıs 2013------------:sıla
  16 mayıs 2013------------:kenan doğulu
  17 mayıs 2013------------:50 cent
  18 mayıs 2013------------:sezen aksu
 2. kekoları şenlikten uzaklaştırmak amacıyla kendi öğrencisinden bile 30tl ücret istenen şenliktir. keko mekoyu bırak mına koyim döner sermayemeye katkı yap diyorsun işte. yoksa onlarda öğrenciden fazla para var. (bkz: kıroyum ama para bende)
 3. ne olursa olsun kekoların fink atacağı şenlik. adfamlar dolmuşlarla geliyor ellerinde biralarla. öğrencin okula girerken aslan kesilen güvenlikler, bunlarda bir sessiz bir sessiz bilemezsiniz. bu arada şenlik için para falan isterlerse ayrı can sıkarlar, bu ne lan eziyet.
 4. kendi öğrenci ve mezunundan para alınmayacak şenlik, şenlik olmasına şenlik de ne kadar şenlik?

  biri de çıkıp nerede mfö, bulutsuzluk özlemi, yeni türkü, mercan dede zamanları nerede burak yeter, 50 cent dememiş, demiyor.

  lanet ettiğim şenliktir.
  evlere şenlik.
 5. sıhhiye kampüsündekilerin şenlik haberlerini gördükçe 'yine mi beytepe' dedikleri ve diyecekleri şenliklerdir. tabikişenliklerin sıhhıyede yapılamayacağını ben de biliyorum ama beytepe çok uzak be kardeşim
 6. sıla ve sezen aksu'yu öğrencisine ücretsiz dinletecek ötk'nın kendini aştığı yıl olacaktır.
  50 cent çok ilgimi çekmemekle beraber mybilet.com kontrol edilirse fake haber olmadığı da görülebilir. günlüğü 30 tl olan konserler umarım ki ankara apaçilerini bir nebze de olsa azaltacaktır. hepimize olaysız, güzel şenlikler.
 7. hacettepe'nin okul olarak imkanları bu kadar kısıtlıyken nasıl böyle bir şey yaptı dedirten şenlik.
  senin neyine 50 cent getirtmek.