merhaba! itü sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bir interaktif sözlüktür. daha fazla bilgi alabilir, üye olarak içeriğin genişlemesine katkıda bulunabilirsiniz.
  1. 1

grim reaper

1. bu başlıkta
  2. bakın dur
  3. sırala
  4. #kültür sanat
  1. (bkz: @8834738)

trabzonspor başkanı mehmet ali yılmaz'ın kevın campell'a yamyam demesiyle 2010-2011 sezonu arasında bir bağlantı kurmuş yazarımsı.ne alakaysa artık?

bir de hamsi kelimesini kullanmış bu kişi.hamsi,karadeniz'de çok bulunan bir balık türü olmakla beraber doğu karadeniz(giresun,trabzon,rize ve artvin)insanına yönelik bir aşağılama ifadesi olarakta kullanılmaktadır.bu kişi de bunu yaparak eski milli futbolcu metin kurt'un ''futbolda fanatizmle faşizm aynı şeydir.'' lafını haklı çıkarmıştır.

tanım:hem fanatik,hem de ırkçı bir kişi.
  2. (bkz: @8834928) nickaltıma pisleyen kişi.ırkçı olmadığını falan söylemiş.türkiye'de hiçbir ırkçının ırkçı olduğunu kabul ettiği görülmemiştir.genelde kendilerine başka etiketler bulan bu insancıklar(türkçü,turancı,ülkücü vb. etiketlerle ırkçılıklarını gizlemeye çalışırlar her dönem)kendilerine ırkçı denmesine bile tahammül edemezler.ama bu haltı yemekten de geri durmazlar.bu da öyle bir insan işte.
  3. bir yazar, ayrıca çok az bilinen eski bir heavy metal grubu. see you in hell ve night of the vampire favori şarkılarım.
  4. baba tanrı'dan kendisine mektup gelmiştir.

çocuğum.
    beni tanımıyor olabilirsin, ama ben senin hakkında herşeyi biliyorum. mezmurlar 139:1
    ne zaman kalkıp ne zaman oturduğunu biliyorum. mezmurlar 139:2
    yaptığın her şeyi biliyorum. mezmurlar 139:3
    başında ki her saç sayılı. mattta 10:29-31
    doğmadan önce seni tanıdım. yeremya 1:4-5
    annenin rahminde seni ördüm. mezmurlar 139:13
    doğduğun gün seni ana rahminden çıkaran benim. mezmurlar 71:6
    sen bir hata degilsin, her günün kitabımda yazılı. mezmurlar 139:15-16
    müthiş ve harika yaratatıldın. mezmurlar 139:14
    benim suretimde yaratıldın. yaratılış 1:27
    benim soyumdansın. elçilerin işleri 17:28
    seni önceden belirleyip seçtim. efesliler 1:11-12
    bende yaşıyor, bende hareket ediyor, ve bende varsın. elçilerin işleri 17:28
    beni tanımayanlar tarafından yanlış bir şekilde temsil edildim. yuhanna 8:41-44
    uzak ve öfkeli değilim, ama sevginin tam ifadesiyim. 1 yuhanna 4:16
    sana karşı değil, ama senden yanayım. romalılar 8:31
    ve günahlarını saymıyorum. 2.korintliler 5:18-19
  1. 1