merhaba! itü sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bir interaktif sözlüktür. daha fazla bilgi alabilir, üye olarak içeriğin genişlemesine katkıda bulunabilirsiniz.
  1. 6

grey s anatomy

1. bu başlıkta
  2. bakın dur
  3. sırala
  4. #kültür sanat
  1. 1. sezonu bir günde izlediğim dizi ( wow demeyin sadece 9 bölümdü).
    ınsanlar arasi sevgi çok bu dizide : herkesin herkesle bir ilişkisi olmuştur.
    bizim seks'i abartan kitleye kapak bir dizi, artık bu işler böyle abi, anı yaşa seks zevkli ama abartmayin diyen diyen dizidir.
  2. kate walsh'u tanımama ve olgun kadınlara olan ilgimi sorgulamama neden olan dizidir. bir sahneden hüzünlenirken diğer sahnede kahkahalara boğulursunuz. ayrıca amerika'nın en çok izlenen komedi/drama dizisidir.
  3. --------------spoiler-------------------

s5e8'de izzy ile denny nasıl öpüştü ya? yazık kızı delirttiler sonunda

--------------spoiler---------------------
  4. --------------spoiler-----------

hayret bi olay. x files modunda, denny "real" ve "touchable" olarak karşımıza çıktı. izzie ya şizofren hem de ileri derecede ya da senaristler bize bişey anlatmaya çalışıyorlar.
    meredit'in gerzeklikleri bile dizinin şu anki halinden daha sıkıcı değildi.

iyice boku çıktı.

o değil de şu hayalet meselesini doktorlara nasıl uyarlayacaklar merak ediyorum.

--------------spoiler-----------
  5. -----------------spoiler------------------------

denny düket abimiz hayalet de olsa hastasıyız, gerek supernatural olsun gerek grey's anatomy olsun, adam öbür dünya dinlemiyor, hep geliyor, hep beliriyor. hep gel deni düket! bugünlerde bir deni düket kolay kolay yetişmiyor.
    izzie, kızım sen de hazır adam touchable'ken vakti zamanında yapamadığın seksi yapsana, mal gibi ağlayıp duruyorsun. adam odana kadar gelmiş, manyak mısın, zırlama! hasta etti beni ya.

----------------spoiler--------------------------
  6. --------------------spoiler---------------------
    evet nihayet s5 e9 itibarıyla izzie stevens ve danny duquette muradına erdi ve cinsel münasebete girdi. bir hayaletle sevişmenin en güzel yanı, alex karev'in konudan bihaber oluşu ve "eğer sen hazır değilsen ben seni beklerim izzie'ciğim" gibi duyarlı erkek moduna girmesi ve hatunun onu bir hayaletle aldattığını hiç öğrenemeyecek olması herhalde.

şimdi bu hayalet danny duquette'le izzie'nin durumu ne olacak diye dizinin senaristi shonda rhimes'a sormuşlar, hatta izzie'nin beyin tümörü var, ondan görüyo danny'yi gerçek gibi diyenlere shonda ablamız "biz izzie ve danny'nin kimyasını çok seviyoruz, izzie'de de tümör mümör yok" demiş. şimdi bu durum nasıl bağlanacak diye merak içindeyiz. dünyalar birbirine nasıl girdi? izzie de mi öldü, haberimiz yok? danny'nin ikizi mi var? ne olacak? hastasıyım, bağımlısıyım, haydi gel e10, al beni kollarına..

--------------------spoiler---------------------------
  1. 6