• isle of dreams
    itü sözlük yazarlarına özel %20 indirimli biletler için son tarih 19 temmuzkayıt ol
  1. malesef bazı zihniyetler böyle bu durumun oluşmasına izin vermemektedir ülkemizde. kesinlikle kan gelir, cinsel ilişkiyle kan gelmemişse silahla kan getirilir. acı ama gerçektir. yazıklar olsundur. günahtır.
  2. en az bu mevzuyu derinlemesine irdeleme ihtiyacı hisseden, bir kişinin kaderini bir kaç damla kana göre çizme yetkisini kendinde gören insanlarda vuku bulan beyne kan gitmemesi* kadar normal bir durumdur.
  3. iğrenç bir ifadedir. kan gelmek nedir!? tamam "evlenilen kızın bakire olmaması" ifadesi durum için yetersiz kalıyor ama o, sevilen, hayatı paylaşmaya ant içilen kadın, yedi gün içinde iade edilebilecek bir sanayi ürünü değil. tabular açık açık konuşulabilse en güzeli... böylece böyle bir durumdan şikayet edilemez.

not: tepki aldım. taktığım nokta tabirdir. bir insandan böyle bahsedilmemeli. yoksa herkes istediği gibi bir kızla (genel olarak insanla diyelim) evlenme hakkına sahiptir; saygı duyar, desteklerim.
  4. -hayatım..
    -ne var sevgilim
    -elini niye sürekli kukuşuna götürüp duruyorsun?
    -eımmmm kaşınıyo..
    -hımmm peki diyelim ki kaşınıyo, niye özellikle baş parmak
    -en az o acıdı...şey yani daha rahat
    -kaşıya kaşıya kanatmışın parmağını..
    -yok be sedat o kızlık zarım
    -anlıyorum, peki kanama durmuyo
    -bant yapıştıralım....yani durur o durur
    -peki ben daha içine girmeden kanamasının sebebi ne olabilir..
    -bak işte onu bende bilmiyorum...sence?
    -.........
    -şaşırtıcı dimi?
    -.........
    -susma ama, zaten kızlığımı yeni kaybettim bunalımdayım
    -........
    -yara bandı getir bari....