1. bahçeşehir üniversitesinde math1001 dersini veren hocadır kendisi. idealist hoca triplerinden çıktığı zamanlarda çok eğlenceli ve yararlıl dersler verir. kesinlikle öğrencilerinden öğrettiği herşeyi ister ve bununla da yetinmez matematiksel düşüncenizi de geliştirmek amacı ile soru sorar.

işte bazı vecizeleri;

* hiç sinema televizyondan ya da gidip bir reklamcılıktan, malieyeden devlet adamı çıkmamıştır sizi burda hiçbirşey öğrenmeden geçirsem benim vicdanım el vermez. başımızdakilere bakın hepsi doktoralıdırlar yüksek lisanslıdırlar.genelde tabi. recep* hariç.

*
    - 2 sene önce yapmışım bu sınavı bakın dağatıyorum size. boğaziçinde* yaptım bunu ortalama 30 du çok üzüldüm sonra. sizde olmasın.
    + hocam yarısı yok sınıfın zaten her ders onlar düşürüyor olmasın?
    - onlar bir de sen!
  2. evli olduğunu öğrendiğinde tripten tribe giren kız arkadaşlarım olduğunu bilirim bu kıl hoca için. bilindik üniversite hocalarına benzemiyor tamam ağzını yüzü düzgün ama okadar. derslerde soğuk ve mesafelidir soru sormaya çekinilir laf koyabilir diye. farkında galiba üzerindeki ilginin o yüzden böyle artist davranıyor.

sınavları da çok zordur bu ibnenin. ha bilgili zeki biri o ayrı ama fazla kasmaya da lüzum yok di mi canım kardeşim.
  3. çok iyi ve bilgili hocadır. kıl falan değil, ukalalık yapana bile laf sokmuyor. bok atanın kafasını boka sokarım. alışmış tabi bünyeler bankamatik profesörlerine...