merhaba! itü sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bir interaktif sözlüktür. daha fazla bilgi alabilir, üye olarak içeriğin genişlemesine katkıda bulunabilirsiniz.
  1. 3

güzel seksi akıllı namuslu iyi sevişen kadın

1. bu başlıkta
  2. bakın dur
  3. sırala
  4. #ilişkiler
  1. bakış açısına göre değişir. bu tip kadınlar güzel seksi akıllı namuslu iyi sevişen kadın olduklarını farkeden erkeklerce göklere çıkarılır. aynı erkekler reddedildiklerinde ilk tepkileri götü kalkmış bunun olur. ben iki tane tanıyorum mesela. erkeklerin onlara nasıl davrandığını da biliyorum, onların nasıl davrandığını da... ve gördüğümü özetleyecek olursam o erkeklere diyecek iki çift söz var:
    be kardeşim sen kimsin? aynada kendine baktın mı? bakarken yanında o hatun kişinin nasıl duracağını düşündün mü? e peki hala utanmıyor musun yüzsüzlüğünden? git önce o gözündeki çapakları temizle; günde iki kere dişini fırçalama alışkanlığı edin; ara sıra giyeceklerini ve iç çamaşırlarını yıka; biradan şişmiş göbeğini erit; bi de allah rızası için şu saçlarını 2 günde bir yıka...*
  2. bence "namus" kavramından ne anladığımıza bağlı bu, zira başlığın en can alıcı noktası "namuslu ve iyi sevişen ifadeleri". namusu sadece sevişmeye indirgeyen zavallı beyinlerin kocaman adamların yaptıklarına namussuzluk demeyecekleri aşikar... ayrıca neden olmasın canım böyle bir kadın? siz karşılaşmamışsınız... etrafta çok var, ama erkekler aptal kadınlardan hoşlanır diye bir söz var ortalıkta, hele de konu cinsellikse... korkmayın kardeşim ehe ehe... zeki kadınlar da iyi sevişir...
  3. yazılanlardan namuslu ve iyi sevişen sıfatlarına haiz tek bir kadının olması durumunu şaşkınlıkla karşılayanların namus kavramını ne kadar sığ deryalarda yüzdürdüklerini görünce bende şaşırdım. herkesin ahlak anlayışı kendini bağlar tabi. fakat buradaki 'namuslu' kelimesinin yanına şöyle bir parantez açmak lazımdır; güzel seksi akıllı namuslu (dürüst, vicdanlı, erdemli, temiz kalpli vs.) iyi sevişen kadın mevcuttur.
  1. 3