merhaba! itü sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bir interaktif sözlüktür. daha fazla bilgi alabilir, üye olarak içeriğin genişlemesine katkıda bulunabilirsiniz.

güzel kadın kalçası ısırmak

1. bu başlıkta
  2. bakın dur
  3. sırala
  1. bir tutkudur.

veya tutku dolu bir eylemdir.

biliyorum dostlarım, çoğunuz için seksi konularda bahsetmek bir tabu, bir ayıp veya zaten herkesin bildiği çok olağan konular.

peki o zaman neden bütün bu güzel kadınlar, orgazm olamadan bir hayat yaşıyor, neden tüm bu alev alev dilberler, bana kadınlığımı hayvanca hissettirecek bir adamın arzusuyla yanıyorum diye ağlıyor?

bu soruları kendinize hiç sordunuz mu? sanmıyorum. veya tam soracakken anneniz girmiştir içeri, size temiz, ahlaklı, efendi bir oğlan olmanın erdemi üzerine bir nutuk çekip, anneden aferin almakla, beğendiğiniz kadınların gönlünde taht kurmak arasında kalmış her olağan ev oğlanı gibi, biricik anneciğinizin etkisi altında unutup gitmişsinizdir o kritik soruyu.

kendimi kadınların yerine koyuyorum. sizinle sevişmek zorunda kalmak ne büyük bir ızdırap lan.

dokunmazsınız, ısırmazsınız, okşamazsınız, öpmezseniz... tek bildiğiniz siki sok çıkar. boşalınca dön kıçını yat. ya da ayıp olmasın diye iki satır güzel söz sözyle sonra dön kıçını yat.

olm, bu kezbanlara kızıyoruz falan ama var ya siz de az apaçi değilsiniz lan.

konuyla ilgili görüşlerini sorduğumuz kezban bir kızımız olan nuriye bakın muhabirimiz hürke'ye ne cevap verdi.

-hayatımın tüm amacı koca bulmak olduğu için susuyorum hürkeciğim, yoksa beni sikemeyen, bi kıçımı bile ısırmayan, avuçlarıya bedenimi zapt edemeyen o sünepe oğlanara öyle bi laf ederdim ki...