• isle of dreams
    itü sözlük yazarlarına özel %20 indirimli biletler için son tarih 19 temmuzkayıt ol
  1. bazı arkadaşlarım var, bi yandan taşaklarını yoğura yoğura victoria's secret izlerken, bir yandan da o anda arzı endam etmekte olan hatunlar hakkında çeşitli yorumlarda bulunmaktan ciddi derecede keyif alıyolar. vay anam "x ne kadar güzel, y biraz daha çirkin, z'nin bacakları 3 derece daha dışa dönük olsa ne seksi olurdu" falan derken, muhabbet bir yerde sapıtıyor hali ile tabii. en acayibi ise; "aga güzel kadına sikim kalkmıyor" diyen kubiçinin yorumu haliyle. argümanı da şu; "orospu çocuğu piç amcık yavşak am testereleri, aklınız fikriniz sikişte..." evet, bu kadar... zaten gecenin sonunu "acaba huriler bunlardan güzel midir" deyu noktaladıydı. 3 duble kara efe içen zeplin pilotu oluyor öahmua giin.

velhasılı kelam, adamlar aralarında tartışıyor. yengeniz böyle durumlarda götüme 5'e 10 kalas soktuğu için ben kendi adıma yorum yapamıyor, tartışmalara giremiyorum. o yüzden siz değerli sözlük yazarlarının fikirleri benim için önemli. hadi bakiim. bi şeyedin.