1. tabi ki de güzel göğüslü kadın.

neden? çünkü ortalama bir türk erkeği zeki kadın istemez. zeki kadın istemesi için erkeğin ultra donanımlı ve özgüvenli olması lazım arkadaşım.

neden? türk erkeği kendisinden zeki kadın sevmez çünkü. çünkü zaten kendine güvensizdir genel olarak. o çocukluğundan beri şişirilmiş erkeklik egosu ergenlikte kadın cinsiyle tanışınca "laannn, hani ben aslandım, kaplandım, noluyo lan bu karılara da benim üzerime atlamıyorlar, neyin kaprisi olum bu??" ile başlayıp kendini geliştirmeyi akıl etmeden hep almak üzerine kurulu dünyalarına giren salak "sensiz yaşayamam, ölürüm" kadınlarıyla ucundan da olsa mutluluğu belki yakalamış ve o salakların verecekleriyle yetinerek, zekinin kazandıracaklarına yeğ tutmuşlardır.

neden? çünkü bu arada kendini eksik, ezik, yetersiz hissetme ihtimalinden nefret etmiştir.

çünkü neden? erkeğimiz aldatmaya meyillidir ve zeki kadın detaylarda onu da ters köşeye yatıracak sorularla alır lafı ağzından. ve gider sonunda gözünün yaşına bakmadan.

neden? çünkü zeki kadın zaten hayatını tek başına da sürdürebilecek sistemi kurmuştur ve ondan her an gidebilme potansiyelini barındırır bünyesinde...

lakin akıl edemediğiniz bir nokta var arkadaşım. eğer zeki bir kadın seni seçtiyse, seni sevmiş demektir. gerçekten sevilerek, muhtaç olunmadan, hayata karşı duruşu belli, ayakları üzerinde dimdik duran özgür bir kadın tarafından sevilerek üstelik, bir ilişki yaşamayı denesen anlardın ne demek istediğimi...

az cesaret, bolca özgüven ve yeterince şanslıysanız size aşık olacak zeki bir kadın tavsiye ediyorum.

dip not: her zeki kadının göğüsleri çirkin olmaz, şansınızı deneyin bence.
  2. kesinlikle güzel göğüsü kadindir. siz olsanız zeki kadın olan angela merkeli mı secerdiniz veya onun yaslarda ajda pekkani mı?
  3. memelerin büyüyebildiğini biliyoruz ama zeka gelişmiyor bir yaştan sonra. bu yüzden zeki kadın tercih edilesidir.
  4. güzel göğüslerin sadece geceleri kullanılacağını ama beynin her an her dakika kullanılacağını size bir şeyler de katabileceğini düşündüğümüzde beyin açık ara öndedir. iki parça göğüscük olması tabiki dişimizi biz erkeklerden ayıracak ve bizi mutlu edecektir. ancak ve lakin kahvaltıdan sonra kahveleri eline alıp muhabbete başlayınca oje ve tuğba büyüküstün ne yapmış muhabbeti harici konuşmak biraz felsefe yapmak biraz hayat üzerine birazda geçmiş ve gelecek üzerine tespit ve planlar yapmak emin olun iki et parçasından daha güzel gelecektir zeki bünyelere.

özet: her kadında iki göğüs var iyi veya kötü ama her kadında sağ ve sol lobunun görevlerini tam olarak yerine getirdiği beyni yok. kırdıysam çok özür dilerim.
  5. güzel göğüs ne amk diyerek başlanır ilk tanımlamasına. güzel memeli bir kadın, tercih edilen olacaktır. bu konuya hayat arkadaşı gözüyle bakanların en büyük hatası, konunun farkına varamaması. iki kadın diyor, seç diyor, nasıl hayat arkadaşı fikrine daldınız amk. belli ki tek veya birkaç gecelik iş. zeki kadını ne yapacaksın. ayrıca hayat arkadaşı olarak bakıyorsan, ya hem zeki hem güzel memeli dersin, ya da güzel kalpli dersin, olur biter. zeki kadını seçenler de tribünlere oynuyor, yımışaklar. ula silikon dediğiniz zımbırtı doğalıyla bir mi? garç garç. ayrıca zeki kadın senin için ameliyat olur mu la, bir dur, bir soluklan, bir etraflıca düşün hele.

hulasa, tabi ki güzel memeli kadın.