1. çok güzel, çok çekici, çok etkileyici, dans edemeyen, çok kaprisli, paraya fazla önem veren, televizyondaki sevgi dolu cici kızla uzaktan yakından alakası olmayan sinirli hatun kişi. başarılı olmanın çeşitli yolları var elbette, o da bu yollardan birini seçmiş ve başarılı olmuş mu? başarı, istenen şöhret ve paraya kavuşmaksa gayet başarılı olmuş. e o zaman yolu açık olsun.

    (bkz: uçacaksın)
  2. az önce izlediğim röportajında kocasına karşı hissettiklerini açıklarken eliyle parantez işareti yaparak : "mustafayı çok seviyorum ama paragraf içinde ondan çekiniyorum da. " diyen kişi.
  3. şarkılarında hep bir bozacı nidası hissettiğim,geçmişiyle ilgili çıkan olayların hemen akabinde evlenip hanım hanımcık saygılı ve sevgili bir eş olan kişi.
  4. şarkıcılığıyla, neden sezen aksu şarkılarını verdiği insanlarda belli bir ses ve yorum kalitesi aramıyor acaba diye düşünmeme yol açan kadın.
  5. her televizyona çıkışında hamileliğinden,çocuğundan bahsederek bende tiksinti uyandırmış,hamile koçuna bile sahip olarak yuh be bir tek sen mi anne olacaksın dedirten kişicandır.kendisine kocası ve çocuğuyla kameralardan uzak sakin ve mutlu bir hayat dilemekteyim.