1. gün geçtikçe anlamını yitiren, sabah sabah ağzımı bozuyorum afedersiniz ama bildiğin yavşakça bi işarettir.
    hayatımızın her alanına girdi var mı arkadaşım böyle bir şey. mesaj geliyor mesela "ne zaman geliosun:)" komik mi yani şimdi bu soru. facebook'ta son görüşüm çıldırmanın eşiğine getirdi beni.
    "resul dindar kars'a gidiyomuş, gidin dinleyin:)"
    oldu hemen alıyorum biletimi. lan sen kim köpeksin ki insanlara hangi konsere gideceklerini söylüyorsun, ve sonuna da koymuş gülücük. hani yani şey demeye getiriyor, kıymetimi bilin, size büyük bir kıyak yaptım, bu bilgiyi vererek.
    gerektiği yer var, gerekmediği yer var. her yerde bunu kullana kullana yeminle sinirim bozuluyo gördükçe.
    güya laf soktuktan sonra falan da kullanmaya çalışıyorlar ya bir de. "varlığımın kıymetini bilmeyenleri, yokluğumla terbiye ediyorum:)"
    ay götüm. lan bu ne ego, nerde besliyorsunuz bunları. sabah sabah kendimden tiksindim arkadaş, kimlermiş benim arkadaşlarım.
    eğer yazılan komikse biz zaten gülmeyi biliyoruz, güleriz yani. illa yerli komedi dizisi gibi efekt vermeye ne gerek var.
    bazen elimden kaçıyo ben de kullanıyorum da, kullanmayalım allah'ını seven kullanmasın da unutulup gitsin şu işaret. asdfghjkl daha sevimli, en azindan niyet belli, salyalar saçarak gülen biri canlanıyor gözünde insanın. ":)" bundaysa bi sinsilik, bi itlik, bi hayınlık seziyorum.
    böyleyken böyle yani sonuç olarak "sinir bozan bir işaret".
  2. bir ispiyon nedeni.isterseniz girinizde destan yazın bunu kullandığınız zaman ispiklenir.fakat alıntı ve diyaloglarda ise kullanmada bir sakınca yoktur.
  3. sözlükte her yazdığının yanına * işareti sokuşturup içine gülücük saklayanlardan da ben bunaldım.
    artık feci şekilde sıkandır.