• görseller

• gözlük kullanmak
    • gözlük kullanmak
  1. benim gibi takıntılı insanlar için zor bir eylem. allah belasını versin 15dk'dır uğraşıyorum sıçtımın gözlük camındaki lekeyi çıkarmak için. yok şu kenarında nokta var, yok şurda şu var, aman bi de şöyle deneyeyim. %100 temiz olmadan kullanamıyorum. ızdırap anasını sattımın şeyi. takıntılıyım. manyağım. psikopat mıyım neyim?

ha, evet vazgeçtim takmıyorum amına koyum.
  2. 10 yıldır hergün, ondan öncesinde 2 yıl boyunca da ara ara yaptığımdır.her ne kadar dezavantajları olsa da ben şikayetçi değilim gözlük kullanmaktan.gözlüğümü canlı bir varlık olarak görüyor ve onu çok seviyorum.aramız iyi.iyiki var.olmasa ben yaşadıklarımdan hiçbirşey anlamam.
  3. eğer kalın renkli çerçeveli ise erkeğe bazen temiz saftirik bir görünüm kazandıran ama işin içyüzünün hiç de öyle olmadığını anladığınız eylem. bu tip gözlüklülerin değişik bir karizmaları olduğunu ve bunun hoşuma gittiğini yeni keşfettim birkaç ilginç tesadüfle. gerçek hayatımdan örneklerinin yanı sıra
    (bkz: çakıl taşları-cenker)
    (bkz: hepsi 1-korkut)
  4. bilardo oynamak, yüzmek gibi eylemleri işkenceye dönüştüren, gözün uyumlu ise lens kullanma ve beraberindeki zorluklara katlanmayı gerektiren, çerçeve kalın ise sürekli bir ağırlık hissi veren, yazın dereceli güneş gözlüğü ya da koyu cam isteyen işkenceler bütünüdür.
  5. camı kirlenir ve sızarken rahatsızlık verir. onun dışında lazere karşı tercih ettiğimdir. koyduğum yeri unutmadığım sürece,çok yararını görüyorum.
  6. psikilojik olarak mı yoksa gerçekten mi bilmiyorum ama gözümün içindeki sinirleri sanki birileri çekiştiriyor. ağrıya dayanamıyorum. bide kafamı fazla hareket ettirmeden gözlerimle etrafı incelemeye alışmışım gene aynısını yapıyorum ama maalesef gözlüğün alt kısmına denk geliyor ve dünya zikzak görünüyor. eğik duruyor. yukarı bakarkende aynı sorun var. lanet olasıca. ne iğrenç birşeymiş gözlük kullanmak. hele de 24 yaşından sonra.