1. yalan söylediğini düşündüğümüz kişinin;(kendisine göre sol)gözleri sol tarafa meyilliyse kesinlikle yalan,sağa doğru meyilliyse doğru söylüyordur.kurgularımızı beynin sol tarafına göre yaptığımızdan böyle oluyormuş diye mantıklı bir de açıklaması var.
    beden dili uzmanlarının yalancısıyım.
  2. bir kere yaptığım ve pek de pişman olmadığım eylemdir.
    "seni seviyorum" demiştim ona ve dahasını..
    kendini önemli hissetmeye ihtiyacı vardı, yada benim böyle bir yalanı atmaya ihtiyacım..
    ağlamıştım, kendimi ona nasıl sevdirebileceğimi sorgulatmıştım ona gecenin bir vakti.
    ve o da inanmıştı..yazık..
    akıllı adammış kaptırmadı kendini bana. eğer kaptırdığını, beni sevmeye başladığını bir görseydim vebalıymış gibi kaçardım ondan.
    benim acı çektirmeye ihtiyacım vardı ama onun acı çekmeye niyeti yoktu.
    bir insanın gözünün içine baka baka bu kadar ciddi bir yalanı söylemek için kötü olmak gerekmez.
    sadece acı çekiyor olmak bile yeterlidir. ne derler, çivi çiviyi söker.
  3. geri dönüşü olmayan yola girmek. baştan kaybetmek ya da hiç kazanmamak.
    aynadaki, en suçlusudur.
  4. dünyanın en zevkli ve zeka yarıştırıcı eylemidir (evet cümle boktan).beyin fırtınası yapmanıza sebep olur, algılarınızı açar.karşıdakinin yalan söylediğini anlar ve susarak anladığınız belli etmeme oyunu da oynarsanız daha da eğlenceli hale gelir.tabi bunu yaparken sizinde konuyu değiştirmek ama dokundurmalar yaparak anlama-anlamama ikilimini yaratmak suretiyle ortamı soğutmamanız gerekir.ince oynanmalıdır.hatun kişilerin başarı oranı erkeklerden düşüktür.oysaki hatun bunu iyi becerirse cazibesini de ekleyerek her şeyi elde edebilir.beceremeyeceğini düşünüyorsan girişmeyeceksin ama zira rezil olma olasılığı çok yüksek.

kıyak geçmek amacıyla eklenen not: alnın ortasında iki kaşın biraz yukarısında üçüncü göz çakrası bulunur.oraya odaklanarak, enerjiniz aracılığıyla karşınızdaki bireye baskı yapabilir, işinizi kolaylaştırabilirsiniz.
  5. iş yerindeki kadınların yaptıkları orospuluklardan sonra,gözümün içine baka baka namustan bahsetmelerine dayanamıyorum.
    bir gün patlıcam birine ama hadi hayırlısı..