• görseller

  • göte giren şemsiye açılmaz
  • göte giren şemsiye açılmaz
  • göte giren şemsiye açılmaz
  • göte giren şemsiye açılmaz
  • göte giren şemsiye açılmaz
 1. this is your life, it does not get any better than this. bunun türkçesi gibi bişey.
 2. kimya-metalurji fakültesinden bir öğrencinin staj bürosundaki memura, bu yaz 2 stajını birden yapamazsa mezun olamayacağını söylemesi üzerine görevliden aldığı cevap.
 3. girenlere geçmiş olsun denilecek durum.ama tercih meselesi şemsiye sokan da olur,kabak sokanda.olmuşlara ve olacaklara şimdiden geçmiş olsun.
 4. göte giren şemsiyenin açılması; alttaki dersleri alamamanın verdiği kredi tamamlama uğraşısı içerisinde, üstten sağdan soldan yandan ders alma durumudur. üç aşamada gerçekleştirilir.

  birinci aşama : birikmiş kredi borçlarınızdan ötürü size 15 kredi hakkı veren otomasyon canavarı, size şemsiyeyi sokmuş oluyor (15 kredi ile 1.8den çıkmaya çalışmak acıtıyor).

  ikinci aşama : online kayıt hakkının öncelikle çömezlere verilmesi ile, kıdemli tembellerin almak için can attığı (özellikle 101 kodlu) dersler erkenden dolacak. bu sayede de şemsiye açılmaya çalışılacak.

  üçüncü aşama : alttan alınamayan dersler yüzünden, 15 krediyi doldurup 1.8 kümülatif ortalamadan kurtulmak isteyen tembeller; ff ile birinci versiyonlarını * tamamlayıp, almaya hak kazandıkları ikinci sürüm * derslere yüklenirler. temeli hazırlanmadan yapılmaya çalışılan inşaat gibi çökmeye hazır bir program transkriptinize yerleşir böylece (yani şemsiye açılır sonuna kadar cart diye).

  nasıl ama
  çok yaşa itü (derslere çalışma, sonra okula kusur bul)