1. sınıfımda bol bulunan cinsten şeyler; bakmasanız bile sizi rahatsız eder gözünüze giren bir çöp gibidir(sınıfta kolçaklarda ders yapmaktayız da maalesef)

şanslıysanız kızın bir arkadaşı sessiz bi şekilde bütün sınıfın duyabileceği bir sesle;
    -- canaaann çatalın görünüyooo

diyerek sizi bu görüntü kirliliğinden kurtarır...
  2. erkeklerde sırtta bulunan kıllar nasıl bir his uyandırıyorsa, kızlarda da o çatal bölgesindeki kıllar aynı hissi uyandırır. her tarafındaki kılları almış, ama o bölgeyi belki de göremediği için atlamıştır kim bilir.
  3. kıllı göt çatalı gözükme olayı kız arkadaşlarımızda bambaşka bir tepki yaratır adeta başka bir boyutta gibi hissettirir adamı, yeteneklerini kaybetmiş pokemon gibi hissedersiniz, dumurun en tepesidir ki başıma gelmiştir. olay ben hazırlıktayken cereyan etmiştir. daha çömezim istanbula yeni gelmişim, sınıf kapısının yanındaki kahve otomatlarına bile şaşırıyorum o dereceyim. herkes vaktini bilgisayar odalarında geçirmekte ilk zamanlar tabi kimseyi tanımıyoruz lan. artık ders vakti gideyim diye bilgisayar başından kalkarken aslında hoş ve çekici bulduğum kızın kıllı çatalının gözüme çarpmasıyla içinde baş, kaynar ve su kelimelerinin geçtiği deyimi bizzat yaşamamla son bulmuştu o an. o an dedim ki kendi kendime ellerimi semaya kaldırarak:

(bkz: god kill me now)