1. götü küçük olanda ki başarısızlığını götü büyük olsaydı kendimi sevdirirdim teorisine vuran..ha bu arada cana yakınlığı; ""kendimi o na sevdirdim"" le karıştıran büyüklük saplantılı türk erkeği sözü
  2. akıllıysa canayakın olacak tabi, cilalı imaj devrinde, götü büyükken bir de hava atmaya kalkarsa, yalnızlığa mahkum olur. en azından bu şekilde arkadaşı ve o arkadaştan sevgili yapma umudu olur. değil mi ya?
    gözü büyük olunca iyi oluyordu sanırım, unuttum.
  3. (bkz: benim adım tatar ramazan ben bu oyunu bozarım)

çok asıllı antitezlerle gayet kolay çürütebileceğim bir genellemedir.

malzemeler:
    büyük göt
    yerçekimi yasası
    bir adet özlü söz

antitez& çürütme: hepimiz yerçekimi yasasından haberdarız. ve kadınların dolgun bölgelerinin (göt, meme) zamanla yerçekimine yenik düştüğünü de biliyoruz. götü yere yakın olandan korkmamız gerektiğinin de farkındayız.
    o halde bu kadınlardan bi cacık olmaz. en azından 35- 40 ından sonra. sakın güvenmeyin. ıyk iğrençler!
  4. ne kadar cana yakın olurlarsa olsunlar bir erkekte(en azından ben de) asla bir elektrikli battaniye olamayacaklardır. o ne ya! basen falan. biliyorum çok rencide edici olabilir ama bu ne lan! bir erkek neden götü büyük bir kadından hoşlansın ki? soru bu. (bkz: the point is)