merhaba! itü sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bir interaktif sözlüktür. daha fazla bilgi alabilir, üye olarak içeriğin genişlemesine katkıda bulunabilirsiniz.
  1. 1

götü büyük olan kızların cana yakın olması

1. bu başlıkta
  2. bakın dur
  3. sırala
  1. götü küçük olanda ki başarısızlığını götü büyük olsaydı kendimi sevdirirdim teorisine vuran..ha bu arada cana yakınlığı; ""kendimi o na sevdirdim"" le karıştıran büyüklük saplantılı türk erkeği sözü
  2. akıllıysa canayakın olacak tabi, cilalı imaj devrinde, götü büyükken bir de hava atmaya kalkarsa, yalnızlığa mahkum olur. en azından bu şekilde arkadaşı ve o arkadaştan sevgili yapma umudu olur. değil mi ya?
    gözü büyük olunca iyi oluyordu sanırım, unuttum.
  3. (bkz: benim adım tatar ramazan ben bu oyunu bozarım)

çok asıllı antitezlerle gayet kolay çürütebileceğim bir genellemedir.

malzemeler:
    büyük göt
    yerçekimi yasası
    bir adet özlü söz

antitez& çürütme: hepimiz yerçekimi yasasından haberdarız. ve kadınların dolgun bölgelerinin (göt, meme) zamanla yerçekimine yenik düştüğünü de biliyoruz. götü yere yakın olandan korkmamız gerektiğinin de farkındayız.
    o halde bu kadınlardan bi cacık olmaz. en azından 35- 40 ından sonra. sakın güvenmeyin. ıyk iğrençler!
  4. ne kadar cana yakın olurlarsa olsunlar bir erkekte(en azından ben de) asla bir elektrikli battaniye olamayacaklardır. o ne ya! basen falan. biliyorum çok rencide edici olabilir ama bu ne lan! bir erkek neden götü büyük bir kadından hoşlansın ki? soru bu. (bkz: the point is)
  1. 1