merhaba! itü sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bir interaktif sözlüktür. daha fazla bilgi alabilir, üye olarak içeriğin genişlemesine katkıda bulunabilirsiniz.
  1. 1

göster bakalım kaynanalar hamamda nasıl bayılır

1. bu başlıkta
  2. bakın dur
  3. sırala
  1. gerek oluşumunu saniye saniye gözlemlediğim rumuzuyla, gerek "best force grip performance" dalındaki başarılarıyla bambaşka bir kişilik, bir duygu seli, hamamdaki kadınlar günündeki zeytinyağlı dolma gibi bir şahsiyet.

herkesten bir milyon toplasak iron maiden'ı getireceğimiz aşikar.

ve acı ki yanarak öldü.
  2. en özhakikihasbehas boğa burcu erkeği. zodyak alemi karışsa; araya yılancı burcu, taçsız kral pele, nadya komanaçi falan girse gene değişmez. hortum çıksa, tsunami olsa gene varlığını sürdürür. hep toprak hep toros, hem de oturan boğa. ugh!

ayrıca eline kelle takılı mızrağın en çok yakışacağı isim. tarihi/fantastik/bilimkurgu konseptlerinde film çeksem muhakkak kadroya alırım.

fon müziği: uruk hai theme.
  3. heavy metalci ruhunu "dens dens" zirvesinde de göstermiş, dans eden kitle üzerine dağılmış saçları, pis sakalları ve en brutal ses tonuyla saldırmış, alayının kökünü kazımış yazardır. zirvede bedük ile kopan bir grup gencin çıkışta dorock'a giderek murderking'in iron maiden coverları eşliğinde kafa salladıkları gözlenmiştir. böylece call of duty'deki yokedici özelliğini, gerçek hayatta da kullandığını kanıtlamış, nice insanın saygısını kazanmıştır.
  4. çingeneli bir türk filminde bir ayı oynatıcısının ayıya verdiği bir komuttu, film de yamulmuyorsam gırgıriye idi.
  5. böyle beline kadar uzun, güzel saçları var, eli yüzü düzgün bi arkadaş. yalnız bikaç kere böyle gözlerini ağzını kocaman açmış halde gördüm kendisini, korktum.. ha bi de o halde ses çıkarınca daha korkunç oluyor, deri ceket falan kurtarmıyor...
  6. adam "tool sevmiyorum" diyor, sonra giydirmeye başlıyor. dayanamıyom ühüh.

göster bakalım kaynanalar hamamda nasıl bayılır:
    kapıma meşale ve tırpanla dikilmen için toola ne kadar laf etmem lazım merak ettim
    orkidese says:
    *fsadlkjsdakldasjlkasd
    *bilmiyorum
    göster bakalım kaynanalar hamamda nasıl bayılır says:
    *tool şişirilmiş balon bir gruptur! tool dinleyende gizli eşcinsellik vardır, vurduruyordur!
    orkidese says:
    *ağlayacam şimdi
    *eski sevgilinin yeni sevgilisinin kayınçosunun tool dinlemesi
    orkidese says:
    *aljsdakljdsakl
    *35 haziran 1857 tool - eskişehirspor maçı
    orkidese says:
    *lan
    *yeter

yeter. nolur yeter. yannız eski sevgilinin yeni sevgilisinin kayınçosu iyiydi, onu takdir ettim.
  1. 1