1. atsizcilar adli sitenin yarım yarım yaran admini. zira kafatasının içinde bulunan -beyin olmayan- organından gün görmemiş küfürler üretmektedir. insan içinde okunmaması tavsiye edilir yoksa (gülme krizine girmeniz kaçınılmaz olduğundan) toplum sizi dışlayabilir. bazen siteden atılanlara aptal olduğu için atılmıştır damgası vurur.
  2. yöneticisi olduğu foruma eklediği metin özülkü parçasına tepki gösterenlerden birine tam olarak şöyle seslenmiştir bu türk büyüğü, ulu insan;

*

"hele sen de resmini bir koy bakalım neye benzediğini ben de sana söyleyeyim. ne öküzsün ulan burada değerli bir sanatçının güzel bir parçasını koymuşuz kalkıp ne zırvalıyorsun. senin gibi lümpenler arabesk ve varoş müziği dinler. bu yüzden bu tip şarkılar sana batar. sen daha türkçe yazmaktan acizsin. yani kendi dilini bilmeyen sözde türk! esas arap olanlar senin gibilerin düğünlerin de cenazelerinde arapça anıranlardır. senin e-posta adresin de "....hunter@hotmail.com"muş. yani ezik ve cahil olduğun kadar aynı zamanda özenti bir kansız olduğun da anlaşıldı."

bir diğerine ise;

"ulan davar oğlu davar, benim tanıdığım baran adında diş hekimi ve kürt düşmanı olan bir arkadaş var. baran farsça yağmur anlamına gelen bir sözcüktür. senin gibi gerzekler baran adının kürtler tarafından kullanıldığını yeni öğrendi ama bahsettiğim kişi 55 yaşında. ayrıca senin takma adın olan hakan adında binlerce kürt var. mantığına tükürdüğümün sanal iti."

*

gerek üslup gerekse de tavırlar açısından; bir kendini geliştirmişlik, bir otağ yöneticiliği, bir gök tengri aşkı seziliyor ilk bakışta. bunu inkar eden çaşıttır. eroldur. kösedir. saygıyla eğilin önünde. kımız içip selam durun. ben öyle yapıyorum sabahtan beri. göz yaşlarım yeni dindi yeminle hacı. yazı yazacak takati zor buldum kendimde. düşün.
  3. yazdıklarından anlaşıldığı kadarıyla ciddi bir terapiye ihtiyacı var kendisinin. gerçek hayatta kimdir, ne eder, neye benzer gerçekten merak ediyorum.
  4. metal müzik dinleyenleri soysuz olarak adlandıran atsızcılar.com admini. aynı zamanda sıkı bir "vajinasever"dir. kendisini sinirlendiren bayan üyelere bol vajinalı küfürler eder, erkek üyelere ise "analarının vajinası" ile ilgili fantazilerini uzun uzun anlatır.
  5. beni itü sözlüğe davet eden, değerli yazar arkadaşımdır.

ayrıca fikirdaşımdır. kendisine teşekkür ederim.
  6. ekşi'de yazanı ifşa olmuş.

yazmazsam çatlarım, o nasıl tip lan öyle güdük seni. fiziksel bir eksiklikten dolayı böyle bir yönelim olduğu aşikardı da, ben tek sebepten sanıyordum. meğer eleman hem çok kısa, hem çok çirkinmiş. sıfatını sevdiğim seni, bakalım nasıl çıkacan insan içine.*

bak bide bizde dengesiz çok, en az senin kadar hem de. çıkar yarın öbür gün birileri çalıştığın yerde de ifşa ederler seni, en iyisi sil ne var ne yok yazdığın öpmesinler sonra.

güdük seni.

edit: http://imgur.com/... tipe bak ahahahhaha