1. özel bi sıfat yüklemeye gerek olmayan bildiğin kadın.zira her kadının nipple olarak belirttiğimiz bölgesinin etrafında helezonik hale şeklinde bir kıl kümesi olur.çok uzun süre bakılınca hipnotik etkilere maruz bıraktığı görülmüştür.
 2. kadın ya da erkek... ortalama bir insanın vücudundaki kıl köklerinin sayısı bir gorilinkilerden fazladır. (bilimsel bulgu) hani bunların çoğu tüy şeklinde olduğu için tenimiz görünür, bazen gergin ciltler sağlıkla parlar... bir bal kokusu yayılır buram buram. kıvrımlar... girintiler... mermer bir sütun gibi beyaz, cam gibi pürüzsüz, hayat gibi sıcak... ehm neyse... elbetteki zaman zaman bu tüyler daha kılsı görülebilir. ama insan öyle kıldan tüyden şeyleri kafayı takmamalıdır.
 3. -kessene şunları!
  -olmaz.
  -neden!?
  -daha da sertleşiyolar.
  -peki burcu onlar sertleşmesin diye ben de sertleşemeyeyim, hem böylece çocuğumuz da olmaz, bi git yaaa!
  -...
 4. bir çeşit cinsel travmaya sebebiyet verebilir. allah göstermesin. gösterdiyse de bir daha göstermesin. ancak siz yine de dikkatli olun. laf aramızda öyle hemen yumulmayın.
 5. göğüs ucunun (meme) kıllı olduğunu görebildiğinize göre ya annenizdir ve siz henüz o kılların ne olduğunu bilemeyecek yaştasınızdır ya da sevişiyorsunuzdur.
  hekimlikten filan bahsetmeyin. bir insan işini seviyorsa işiyle sevişir.
  ikinci seçenek için cımbız yeterlidir. çok acıyacağını düşünmüyorum. kılları yolun ve yolunuza devam edin.
  lazer epilasyoncu iseniz zaten ekmek kapınızdır. şikayet etmeyin
  böyle mesleğe can kurban. her gün meme var.