1. zannedersin bu ülkedeki diğer cemaat liderleri, şeyhler mollalar çok bilimsel harikulade insanlar, ayinlerinde evrenin oluşumunu tartışıyorlar da bir fethullah mistik, akıl dışı. ulan bilmesek yedirecekseniz ha, kaç tane adam biliyorum şeyhimin bilmem neresini öptüm diye havalara uçan. kendilerini çağın halifesi görmeyen, bunu işaret etmeyen tarikat şeyhi var mı? bu haberi yapan lavuk da dahil şu adı anılan gazetedekilerin hepsi bilmem hangi şeyhi peygamberin mevcut halifesi görmüyor mu? kimi kandırıyorsunuz ya siz? allah'la iletişime geçme olayı tüm mürşitlerin bilindik hikayesi değil mi? ve siz aptallar da bunu duyunca voooooooooouv diye coşup sonra da hıçkıra hıçkıra ağlamıyor musunuz? bilmiyor muyuz yani bunları? pislik herifler!
  2. fethullahın yalan söylediği aşikardır katıksız şerefsizdir!

hz. muhammed sav. peygamber olacağı gece, yaradan kendisiyle doğrudan konuşmamıştır, cebrail as. yoluyla peygamber efendimize vahiy göndermiş ve yaradanın cebraile söylediklerini doğrudan hz. muhammed sav.'a aktarmıştır.

ve asıl kilit durum şudur ki arkadaşlar, hz. muhammed peygamber olmasına rağmen yaradanı görmemiş sesini duymamıştır. duyduysa veya gördüyse bile benim bundan haberim yoktur ve herhangi bir kaynağa dahi rastlamadım. kur'an ayetlerinde allah'ın kullarıyla konuştuğunu doğrudan açıklayan ve bildiren bir ayet yoktur. dolayısıyla fethullah efendi bol keseden atmıştır.

bu fethullah denen adam, hz. muhammed'i kamyona bindiren bir adam. bunun sözüne itibar bile etmem ben. var ise günahı allaha havale ederim.

zorunlu edit: birde eksilemiş dallamalar, gerçekleri duymak zorunuza mı gitti? geçer bu günlerde paşam, en sonunda onunda yediği naneler ortaya çıkacak sıkmayın canınızı.
  3. god it's me, gülen. whaaaat uuuup?
    i know we don't talk too much but a lot of people call out your name because of me. awesome.

gibi olabilir belki konuşmasıdır.
    bilemem.
  4. yalan söylemek, yalanı yaymak, iftira atmak, iftirayı yaymak, gıybet etmek, lakap takmak, zan beslemek islâm’da açıkça yasaklanmış şeytanî işlerdir.
  5. allahta onunla konuşmuş mu? şeklinde merak uyandırmıştır.

+ hocam telefonunuz çalıyor
    - kim arıyor
    + allah yazıyor hocam
    - ver bana telefonu sen çık dışarı
  6. kamyonet içinden görüntülü konuştuğunu düşündüğüm olaydır. zira onlar peygamberi bile kamyonete bindirdikleri için böylesi makbuldür.