merhaba! itü sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bir interaktif sözlüktür. daha fazla bilgi alabilir, üye olarak içeriğin genişlemesine katkıda bulunabilirsiniz.
  • görseller

• fethullah gülen
    • fethullah gülen
  1. 1

fethullah gülen

1. bu başlıkta
  2. bakın dur
  3. sırala
  4. #kültür sanat
  5. #siyaset
  6. #gündem
  7. #bilim ve teknoloji
  8. #kişiler
  1. havuz problemlerinde kullanılacağı günü bekliyorum ben.

"bir fethullah gülen bir havuzu ağlayarak 2 dakikada doldurabiliyorsa aynı havuzu 5 fethullah gülen kaç dakikada doldurabilir?"

potansiyel var bence.

edit: başlığa giri girilemiyormuş şu an. o halde size amme hizmeti kardeşlerim; isterseniz bana yollayın yazacaklarınızı, ben altında nickinizle beraber yayınlayayım. öptüm.
  2. böyle bir adamın koskoca bir cemaate hükmedebileceğine inanamıyorum. ya cemaattekiler kör ya da bu adamı destekleyen, arkasından ittiren, piyon olarak kullanan bir güç var ki ikinci seçeneğime inanıyorum. konuşmalarındaki hareketlere bakılırsa sorunlu, tabiri caizse down sendromlu gibi bir de bu adama hocaefendi diyorlar. bu adamın sevabına yardım edeceğine hiç bir zaman inanmadım.
  3. 1gün, 1hafta, 1ay, 1yıl, 10-20,30 yıl sonra dahi sizden bir çıkarı olacağını bilmese size günahını vermeyecek insan.
    bkz
    - polislik sınavlarında kopya çekilmesi ve türk bayrağı taşıyan kıza tekme atan türk(!) polisi!
  4. ismi geçen herif günü gelirde tahtalı köye giderse mezarı türbe olacak olan, dini kendi çıkarları için kullanan muhterem
  1. 1