1. aynı gün elenilmiş iki avrupa maçından sonra:

- soktumun kokainmanı, gitsin

+ frank rijkaaard frank rijkaaard, oley oley oley

takım1:
    - hay aq ya, devre arasında yaptığımız transfere bak, bi stoper yok, ala ala bunu aldı, takım için oynayan adamları barındırmadı takımda, hep tek adam olcam diye uğraşıyor, o kadar paraya sportif başarı bi şamp liginde çeyrek final.
    - gitsin dicem ama, alacaklarımı da alırım diyomuş, o kadar milyon dolar, batarız.
    - doğru, aman başkanım bizi bırakma.

takım2:
    - lan bu adamlar türkiye'ye nasıl geldi anlamıyorum, nasıl ikna ettiler. hocadan dolayı diycem ama onu da getirdi bu yönetim.
    - yalnız yarın bigün naz yaparsa bu yönetim "ben gidicem" diye nolacak?
    - e napalım, istemeyen gider, göbeğimiz mi bağlı?
  2. biri benzinini opetten alır, diğeri shellden. başka da bir fark yoktur aralarında.ağabey ile kardeş, baba ile oğuldurlar. arada birbirlerini kızdırır, şakalaşırlar. iki grubun içinde çok terbiyeli düzgün insanlar olduğu gibi; terbiyesiz, işi gücü kavga çıkarmak olanlar da vardır. futbol takımlarının popülerliğini korumak için yöneticileri birbiriyle kavga eder. formaları sattıran, günlük haber gazetelerinde dahi sürmanşetten futbol haberleri yayınlattıran bu rekabettir. düşünsenize galatasaray avrupa maçları için yeterli olmadığından bir sezon sami yeni terk ettiğinde fenerbahçe başkanı buyurun avrupa maçlarını bizim stadımızda oynayın deseydi, galatasaray başkanının yanına oturup yabancı rakibe karşı galatasarayı destekleseydi; galatasaray başkanı 2007 senesinde şampiyonluğu garantilemiş fenerbahçe sami yene geldiğinde oyuncularına fenerbahçeyi alkışlatsaydı iki takım taraftarının arası bugün olduğu gibi mi olurdu?
  3. ikiside insandır ama bulundukları kabın şekillerini almışlardır. fenerli bir o kadar çirkef ve de haksızken, galatasaraylı tam tersine asil ve de aklıbaşındadır. eee sonuçta allahın sopası yok. fenerlinin her sene rezil olmasının sebebi budur.
  4. galatasaray taraftarı derbi öncesi konuşur, fener taraftarı derbi sonrası.
    galatasaray taraftarı ligi takımının 10 puan önünde bitiren takımın kaçırdığı şampiyonlukla dalga geçecek kadar zavallıdır, fenerbahçe taraftarı el s*kine ihtiyaç duymaz, zira fenerbahçe nin s*kinin tadını en iyi bilenleri tanır.
  5. fenerbahçe taraftarı, sürekli el skiyle gerdeğe girilmez der ama kendisi trabzon'u yenemez, beşiktaş berabere kalsın diye kıvranır ve maç berabere bitti sanıp,şampiyonluk kutlar, kadıköy'ün orta yerinde "beşiktaş" diye bağırır. beşiktaş onlar için el ski olmuyor heralde.. nasıl benimsemişlerse artık elin skini.

not: galatasaraylıyım