merhaba! itü sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bir interaktif sözlüktür. daha fazla bilgi alabilir, üye olarak içeriğin genişlemesine katkıda bulunabilirsiniz.

fem özel

1. bu başlıkta
  2. bakın dur
  3. sırala
  1. haftada 6 gün sabahtan akşama kadar öğrencileri üniversite sınavına hazırlayan ve 13-15 milyar fiyat aralığı olan, zannımca gerizekalı ve anlatılanı 20 kerede anlayan öğrenciler için özel olarak açılmış gereksiz fem dershaneleri topluluğunun (sözde)en özeli... fiyat araştırması yaparken rastladım ve kendileri de olayın farkında. hedef kitlelerinin özel üniversiteye gitmek isteyen fakat barajı aşamayan, b.k gibi parası olan, kıt zekalı öğrenciler olduğunu bilmektedirler.
  2. açılımı ne kadar "fırat eğitim merkezi" olarak görünse de aslında "feytullah efendinin müridleri" olarak bilinen, başarı sınıflarındaki öğrencilerle ilgilenilen fakat kalan sınıflardaki öğrencilerin sadece paraları alınan, zorunlu olmasa da oraya giden herkesin sızıntı ve zirve dergilerine abone olduğu egzantrik bir eğitim aracımtrak para tuzağımsı bir kuruluş
  3. paran çoksa git. pişman olunmaz. 6 gün dershane,istediğin dersten birebir,danışmanlarla hoş sohbet,yarıyıl tatilinde dershanenin topluca gittiği yurt programları,şehirdışı seyahatlari vb. güzel bir mekan. verilen paranın hakkını veriyor. tabi öğrencisine görede değişiyor.kadıköy şubesinde,köşede yılmaz büfe vardır. çok eğlenceli bir mekandır