1. kendine çok değer vermek, kendini bir şey sanmak ve nihayetinde dünyanın merkezinde ben varım demek.
  2. kişinin kendini beğenmiş olduğunu anlatmakta kullanılan, genelde duyulduğunda bir gülümseyiş yaratan güzide deyimimizdir (tabi size söylenmemişse).
  3. bazı yazarımsıların yediği halt.
    yine yapmışlar yapacaklarını.. cık cık cık.. hiç yakıştı mı şimdi bu size..
    birileri demiş ki ;
    +yazılarınızı beğenerek okuyorum!!
    bir diğeri;
    - ay sana tapıyorum, ne de güzel ayar veriyorsun !!
    öteki;
    * kızlar sana hasta!
    beriki;
    & geçip gittiğin yol olayım ez beni..
    -bundan sonrası kamyon arkası yazıları ile eş değer-

bu “salaklar” bunları okuyup-duyup havalara girmiş.. sanıyorlar ki bu alemde onlardan “taşaklısı” yok..
    milletle dalga geçip prim yapıyorlar kendilerince.. işlerine gelmeyen bir şey olunca da ortalığı yakıp yıkıyorlar..

bir gün “über süper zımbırtı.. kimsin lan” diyor birileri buna kalkıp, yediremiyor kendine.. yandaşlarını da alıyor meydan okuyor el aleme.. çok merak ediyorum acaba yazılarını(!) yazarken de yandaşları ile bir olup da mı yazıyor. ne de olsa trencilik oynamaya bayılır bunlar. “taşaklı”lar ya hani.. bir yer bir sıçarlar.. hatta sıçıp boklarında boncuk arayıp bulamayınca da duvara sıvarlar.. yok anam yok aramayın boncukları, millete dağıttınız oy alabilmek için.. ne çabuk unuttunuz..
    hadi siz zımbırtısınız. sizi hayranlarınız yarattı.. onlar kaldırdı oranızı buranızı yine onlar indirdi.. oynadınız sanal kimlik dediğiniz hedelerle meydanlarda hayranlarınız da alkışladı.. siz zeki idiniz fark ettirmeden en büyük oyunu sergilediniz..
    izleklerin içinde yok muydu silkelenip kendine gelebilen?? vardı değil mi onlar da seslerini çıkartmasın diye kafalarını uçurdunuz..
    devam edin lan .. oynayabildiğiniz kadar oynayın.. ama unutmayın “şişman kadın, sahne , perde..” zekisiniz ya birleştirin işte..
  4. 'fasulye gibi kendini' dedikten sonra bir adet virgül konulmalı bence sonra devam etmeli 'nimetten saymak' diyerekten.. çünkü fasulye güzeldir lan.. nimettir değildir filozofça saçmalıklar yapmak tartışmak istemiyorum... ama bir kaç mal eleman için fasulyeyi ayaklar altına aldırtmam lan... güldüm baya hayırlısı diyerekten gidiyim ben.. dediğim gibi virgül koyun lan oraya, çünkü beleş bir kural . koyun koyun..