• videolar

1. ekşi sözlükten başka bir yerde yazar olmak istemeyen yazardı kendileri sonunda tabularını kırarak sözlüğümüze teşrif etmiştir. sözlüğü sonic girileriyle boğacağına eminim. ayrıca sözlüğe biraz da turuncu renk katmıştır. kalıcı olması dileğiyle..
  2. oldum olası anlamadığım bir sözcük. yani mantığını çözemedim, türk dili derslerinde de sorardım hep. falanca ne demek? falandan geliyor kızım denildiğinde de, 'ama peki falan ne tam olarak yani nasıl ve nerden gelmiş yani nasıl anlatabilirim bilemiyorum neyi sorduğumu, ama şöyle sorayım kökeninin anlamı ne? hımm neyse ben yine anlamadım salağım galiba boşverin hocam' çok demişimdir bu mini sözcük yüzünden. değilim elbette sözcük arızalı.
  3. sözlük bir yazar daha kazandı diye düşündüren kişi. zira yazdıkları, yazacaklarının aynası olmayacaktır. şaşıracağız. hoş gelmiş alt devrem.
  4. millet ateizm, güncel olaylar ve insan psikolojiye etkisi, modern popüler kültür, ne bileyim felsefe girileriyle sözlüğü doldururkene paso yemek girileri veya başlıkları giren öküz. anlamadım gitti birader.
  5. 'adam gibi kız' lafının altını fazlasıyla doldurduğunu düşündüğüm twitter fenomeni.

düzgün durmayı seven erkeğin isteyebileceği sevgili kafasına sahip olduğunu düşündüğüm sevimli insan.