• görseller

• facebook zaman tüneli
    • facebook zaman tüneli
    • facebook zaman tüneli
  1. yeni facebook modu mu desem bilemedim.

güzel olmuş insan geçmişe gidiyor durum güncellemelerine bakıyor bi garip oluyor...

2008 eylülünde kim olduğunu bilmediğim bir kızla duvarımdan baya flört etmişim ama ne flört...

gülsem gülemedim üzülsem üzülemedim bu ben miyim dedim.

son olarak 2008 ocaktaki bir durumumla bitireyim;

kafa 1milion mod

bu ne aq
  2. 23 aralıkta tüm facebook profillerinde hasıl olacak uygulama

bu mark pezevenginin eline oynayacak başka bi şey versinler, yemin ediyorum sinirden kendi ense kökümü sikicem. hangi bakkala dürümcüye gidiyosa bize de söylesin, o adam ne yiyip içiyosa biz de yiyek, belki anlarız da bi nebze sinirimiz geçer amk.

hayır ben eskiyi görecek olsam tek tek iner bakarım zaten. hadi ona bi şey demedim bu sayfayı ikiye bölme fikri nereden çıktı amk, cebinden ne çıkıyo olum tek sıra halinde olaydı işte geniş geniş kullanıyoduk ne güzel.

not: 2008de paylaştığım şarkılardan utandım lan, kendimden iğrendim resmen.
  3. annem sayesinde öğrendiğim yeni facebook uygulaması. çok yakında kimin ne zaman ilk defa öpüştüğünü, ilk kelimesinin ne olduğunu, ilk içkisini ne zaman içtiğini, sigarayı ne zaman bıraktığını, hangi ilişkisinin ne zaman bittiğini öğrenebileceğiz. bokumda boncuk görmüş kadar sevindim yeminlen.
  4. çok saçma olan uygulama. bu ne anasını satim ben yıllar önce paylaştığım şeyi o zamanki ruh halimle paylaşmışım şimdi niye onu herkesin gözüne sokmak isteyim ki.
  5. güzel bir hizmet. zaten eninde sonunda her profil bu şekilde görüntülenmeye başlayacak. ama hala bazı akl-ı evveller sanki facebook babasının sitesiymiş gibi laf ediyor.

bir de önceden yediği haltlara artık daha rahat ulaşılınca rahatsız olanlar var ki o daha bir ilginç. madem bu boku yedin niye çekiniyorsun?

ayrıca bu vesile ile öğrendik ki facebook her bokumuzu biliyor.
  6. geçmedim, geçenin de amına koyayım dedirtendir. lan ben bir süre sonra yazdıklarım veya paylaştıklarımı silerim zaten, ne gerek var lan böyle bir şeye.
  7. hakkındaki korkularımı dile getirmek üzere buraya geldiğim oluşum. deli korkuyorum ben bundan. öyleli profil görünce hemen çıkıp kendi profilime girip rahatlıyorum falan. yarın geliyormuş bize de. fena fena çok fena.

bidik: gelmedi. gelmesin.