• görseller

• facebook taki fake hatun hesapları
  1. amacını çözemediğim hesaplardır bunlar. çoğu zaman türk bile olmadığı bariz belli olan kimi hatunların çok güzel profil fotoğraflarıyla süslenmiş, ceren, senem gibi isimlere sahip kızların olduğunu iddia eden hesaplar. her gün bir başkası ekliyor, yoksaydıkça yeniden ekliyor, insan ne yapacağını bilemiyor haliyle. hayır amaç ne çözebilsem bi nebze anlıcam ama yok yani.
  2. benmde anlamadığım neden bütün bu fake hatunlar beni de ekliyor arkadaşım manyak gibi elin erkeğini ekle dalga geç manyak benden ne istiyosun.taş gibi kız beni ekliyo ya lezbiyendir yada profili fake her iki durumda bana ters olduğundan yapmayın ulen yeter artık
  3. kendisi gayet reel olmasına rağmen, profil resmine tüm fakelerin kullandığı bir fotoğraf koyan biri de fake hatun hesabı sayılır mı?
    arkadaşım olur da, kendisini teşhir etmek istemedi galiba profilinde. ama kendini ifşa etmek istemeyen diğer arkadaşlar gibi gül, çiçek, böcek koy arkadaşım, güzel kapalı hatun triplerine gireceksen de kendin ol.
    (bkz: ben bugün bunu gördüm)
    http://www.itusozluk.com/...
    ne güzel söylemişim, dur ben bunları ona da söyleyim.
  4. bilhassa facebook'un ara sıra pezevenk gibi arkadaş önermesi ile göze çarparlar. birbirinden seksi fotoğraflar ile kendisini belli eder, "vay baboo, kimmiş acep bu" diyerekten hesaba tıklanılır, hiç ortak arkadaş olmadığı görülünce de hayal kırıklığı, birkaç damla gözyaşı ve isyan eşliğinde işgal ettiği topraklardan geri yurduna dönen komutanmışcasına o hesaptan çıkılır, kişi kendine hesabına döner.
  5. efendim bu hesapları kim neden açıyor ve nasıl öneride bulunuyor bilinmez lakin fake oldukları on metre öteden anlaşılabilir...