1. günün 3 saati özlü söz aramakla geçiren insanlardır. hele ki bir de sevgilisinden ayrılanları vardır, aman allahım, o bunalım depresif modlarıyla ilgi çekeceklerini düşünürler, gerçekten zaman kaybıdırlar. bilmezler ki pozitif insanlar ilgi çeker her zaman.
  2. eski sevgiliye laf atma söz konusu değilse beğendiğim sözlerdir.hem bazı insanlar kendi sözlerini de yazarlar..
  3. saçma sapan sözler yazıpta bu sözleri çok beğenilen kişileri düşününce bu yaptıkları mallık olmayan kişilerdir.
  4. mala malzeme veren mallardır. adam edebiyatla ilgili ve güzel sözler okumaya olan sevgisinden gelen bir paylaşım isteği neden mallık oluyor anlayamadım doğrusu. kıskançlığın bir tezahürü olsa gerek bu tür hakaretler. tebrik etmek ve uzaktan sadece izlemek daha erdemli bir davranış.
  5. özlü sözlerden çok arabesk sözler yazan insanlardır.bir de bunların fotoğraf altına demet akalın'ın şarkı sözleri yazan versiyonları vardır.onlar upgrade edilmiş versiyondur.
  6. "@bebek, aşkımla mojito keyfi" yazan maldan daha az maldır. hatta bebekten sonra araya virgül değil tre koyandan daha mal değildir. insanların kendisinin özel hayatıyla brad pitt'le sevişmedikçe ilgilenmediklerini de bilir.o saçmasapan ve hiç kullanmadığım facebook modeli kişisel ileti kısmına yazılabilecek en mantıklı şeyleri yazar bunlar. mal işte.