1. hata yapmaktır. ateizm ne zamandan beri bir "dini inanç" olmuştur ki? o kısma ateistlerin "yok" yazması daha anlamlı olacaktır.
  2. hata yapmaktır. yok ne zamandan beri bir "dini inanç" olmuştur ki? o kısmı ateistlerin boş bırakması daha anlamlı olacaktır.
  3. bilgisi olmadan fikri olan insanın favori eylemi. ama keşke facebook sadece "inanç" yazma inceliğini gösterse dedirtir.
  4. din dememişler zaten dini görüş demişler. ayrıca ingilizcesinde religious views yazar ki bu da inançla aslında pek alakalı değildir.
  5. o kutuya dini inancını yazma ihtiyacı hissetmiş normal bir insanın yapması gerekendir. gayet normaldir. tamam ateizm bir din değildir fakat bir inanış olduğuda göz ardı edilemez bir gerçektir. ateizm dünyan'ın bir yaratcı tarafından yaratılmadığına inananların inancıdır. bu kutuda dini inancın sorulduğu düşünüldüğünde ateizm'e inanan kişisin ateizm yazması, müslüman olan kimsenin müslüman, hristiyan'ın hristiyan yazması kadar normaldir. ateizm'in bir din olmadığının hatırlatılacak, yadırganıcak, dalga geçilicek hiç bir tarafı yoktur.