• görseller

• eyeliner
    • eyeliner
    • eyeliner
    • eyeliner
    • eyeliner
  1. çok ince uçlu göz kalemidir..düzgün bir şekilde sürmek yetenek ister,göz kalemine göre daha güzel bir görüntü oluşturur..
  2. kullanımına alışık olanlar için, göz kaleminden daha kolay uygulanabilen, esnek süngerimsi başlığı sebebi ile göz çevresini tahriş etme olasılığı daha az olan, görünümü ve kalıcığı göz kaleminden daha üstün olan, profesyonel bir makyaj ürünüdür.
  3. göz kaleminden çok daha güzel bir görüntü yaratan sıvı makyaj malzemesi. göz kalemi gibi zamanla akıp,dağılmaz. güzel sürülebilmesi için de öyle üstün yetenekler gerekmez, biraz dikkat ve biraz pratik yeterlidir.
  4. gözün şeklini belirlemek veya değiştirmek, kirpikleri daha sık göstermek için kullanılır. göz kalemi varken gereksizdir, akıl karı değildir.
  5. eyelinera aşina olmayan birisi için bir defada sürmesi olanaksız olan makyaj malzemesidir.ilk sürüşte elinizin ayarsızlığı yüzünden boyayı asıl sürülmesi gereken yer yerine gözünüzün içine akıtabilirsiniz.en az bi 10 seansta bu işlemi tamamlayıp gözlerinizin daha koyu görünmesine yardımcı olabilir.ancak sabır ister,azim ister,hırs ister.
  6. kullanmayı becerebilen bir hanım için sadece birkaç saniyede olağanüstü bir görüntü ortaya çıkaran ''ulan benim gözlerim bu kadar güzel mi seviyorum lan kendimi'' dedirten kullanmadan insan içine çıkmayı iççamaşırsız çıkmak kabul ettiğim kozmetik ürünü.allah bulandan,satandan razı olsun.
  7. bunu hatasız, bir seferde sürebilen bir kadın olayı bitirmiştir benim gözümde.
    kız arkadaşınla evlenme konusunda tereddütlerin mi var? nasıl bir eş olacağı hakkında endişeli misin? ver eline bir tane eyeliner, tek seferde kendini maymun etmeden sürebiliyorsa evlen o kızla. bunu sürebiliyorsa yemek yapar , ev işi yapar ,kariyer yapar. hatta aynı anda dört dörtlük çocuklar da yetiştirir.
    o kadar zordur bu mereti sürmek işte.
  8. kalem sürmek lise dönem ödeviyse, eyeliner doktora tezidir. kusursuzca eyeliner sürebiliyorsanız artık makyajda olmuşsunuz demektir.