1. seslendirme sanatçısı, yaşam koçu, yazar aykut oğut un ilk kitabı. gözünün birini kaybederek dibe vurmuş bir hayattan kısa bir sürede çıkarak, amerika'da seslendirme yönetmenliğine ve bir kaç filmde de oynama şansı bulmasına uzanan ilginç bir yaşam öyküsünü altan kitap şu günlerde yedinci baskısı yapmıştır.
  2. negatif düşünce tarzını değiştirmeyi salık veren bir kişisel gelişim kitabıdır.

negatif düşünceye sarınca başka bir yere odaklanıp bunu değiştirmeyi amaçlaması yerindedir...
  3. dandini bir kitap, benzerlerinden farkı yok, zaman kaybetmeye değmez o derece tiksindim okurken, halbuki annemin gazı ile alınmıştı o kitap.

(bkz: secret)
  4. 2 gündür almak için kendimi yırttığım kitap.istanbula bi gidiyim hemen alıcamburda yok kitapçı nasıl tatil yerindeysem..

edit: aldım ve 1 günde 160 sayfa okudum.müthiş bişey tavsiye ediyorum kesinlikle.

ayrıca 100. baskısını geçmiş bir kitaptır kendileri..
  5. bilinç evrenin programlama dilidir cümlesini, anlatım dili ile çok eğlenceli bir şekilde açıklayan pozitif düşünce kitabı. aslında herkesin gayet iyi bildiği ancak uygulamadığı bir şeyi, yani "hayatınıza ancak siz inandığınız şeyler doğrultusunda yön verebilirsiniz"i anlatıyor.

bunu öyle bir dille anlatıyor ki ''kuantum fizik bilmem ne cart curt'' gibi kitapları sollar bile.
    okuduğunuz da herşeyi çok iyi anlıyorsunuz.
    uygulamakta size kalmış.
  6. insanlara kötü durumlar karşısında ne yapmasını öğretmesinden ziyade, ne tür yanlış düşünceler içinde olduğumuzu hatırlatan bir kitaptır. diğer yabancı kişisel gelişim kitaplarının aksine, türkiyede yaşayanların olumsuz düşünme mantığı'ndaki örnekleri sunmuştur. bu yüzden çabuk kavranabilmektedir. ayrıca egonun nasıl yanlış tanımlandığını ve kullanıldığını bizlere açık seçik örneklerle anlatmaktadır. doğru düşünmenin getirilerini, ispatladığı örneklemelerle bilincimizi uyandırarak yapmaktadır bu kitap.