• görseller

  • evli kadınlarla ilişkiye giren erkekler
 1. aşağılık yaratıklardır, fazla çapkınlığın sonu pezevenkliktir kuralından bahisle pek yakın bir zamanda kendi karısını da başkaları götürecektir demek doğru olur.
 2. karşıdaki kadının çok şey beklemeyeceğini tahmin ederek bu duruma düşen erkek tipi.kadın nasılsa evlidir, dırdırı yoktur, ne zaman annemlerle tanışacaksın sorunu yoktur, muhtemelen para da yemeyecektir, bazı şeyler için hazırdır, kaprissizdir, vs.
 3. bunların, tam anlamı ile şeref yoksunu modelleri mevcuttur. ilişkisine sahip çıkmaz. yakalandığında verdiği ilk tepki, bağlam durumu olduğu gibi belli etse de inkardır. haysiyetini tatile çıkarır. tabii tatile çıkan haysiyet bir daha geri dönmez, hatta giderken beraberinde son onur kırıntılarını da yanında götürür. yalana sarılır. her türlüsünü söyler inkar için.

  kısaca; etrafınızda bunların bu modellerinden varsa özellikle suratına tükürülesidirler, çekinmeyiniz.
 4. bu tip bir ilişkide sorumluluğu olmayan taraf olduğundan çok da suçlanmaması gerekendir. sonuçta evli olan kadındır. sadık olması gereken o ve onunla evli olandır. üçüncü şahsı bağlayan bir söz yoktur. tabi ahlak diye bir şey de vardır ama, ahlakı nasıl anladığınız da size kalmıştır.
 5. evli kadınlarla ilişkiye giren evli erkekleri ele alırsak karısının tatmin edemediği erkek modelidir önermesine ulaşmak zor olmayacaktır.artık o da orgazm olmak isteyip,sikini vleda sopasını tutar gibi tutmayan,sen yat ben sokayım mantığından sıyrılmış envayi çeşit pozisyon bilen bir hatun arayışı içine girecektir.diğer yandan bu evli erkeğin geçmişine gitmek icab eder,annesini böyle bir ortamda basmışsa ya da babasını örnek aldıysa ahdedip kendisi de evlendikten sonra evli kadınlarla birlikte olmaya adamıştır kendini.

  evli kadınlarla ilişkiye giren bekar erkekler ise internet çağı çocuğu olduğu için a guy fucks the mommy ya da busty milf sucking the young dick yahutta wife cheating her husband with a guy başlıklı videoları çok izlemiştir.bu videoların etkisiyle de kocasının siki kalkmayan evli kadın avına çıkar.evet işte evli kadınlarla ilişkiye giren bekar erkekler böylesi bir misyonu farkında olmadan üstlenirler.vatana millete hizmet ettiklerini anladıkları anda ulan hem mikiyorum hem para almıyorum,salak mıyım ben yaa deyip jigololuğa adım atarlar.
 6. çocuklarını da büyüttükten sonra hayatlarının ne yöne gittiğini sorgulayan kadınları "aşık adam" numarası ile kapan! erkeklerdir. 35 yaş üstü evli kadınların büyük bir çoğunluğu bu numaraya tav olur. kocalarından yeterli ilgiyi görememe ve can sıkıntısı.

  neyse, yaşanmışı için; (bkz: unfaithful)