1. kimi erkeklerin ego ve seks tatminini bir arada yaşadığı durum... iş biraz ciddiye binince ve kadının kocası boynuzlandığını hissedince elde olmayan kötü durumlar olabiliyor tabii (boşanmak gibi)... tabii ki sadece erkekler suçlu değil bu durumda... evli bayanlar da sonunun ne olacağını düşünmeden bu duruma balıklama atlıyorlar. herkes kendi uçkurunun keyfinde. çoluk çocuk umurlarında olmuyor... hayat ne güzel di mi?(!)
  2. günümüzde konu uçkur olunca erkek milletinin bazı fertlerinin düşünme merkezlerinin yerçekiminin etkisiyle aşağılara,iki bacak arasına inmesinden kaynaklanan vaziyettir.
    çok az erkek vardır ki "karınla yatsalar ne dersin" sorusuna "dağıtırım lan" cevabını vermesin. ama "bilmemkimin karısıyla yatar mısın" sorusuna "hayır" cevabını vereceklerin sayısı önceki örnektekilerin sayısından çok daha fazladır,yani ortada büyük bir düşünce yoksunluğu vardır. beyinin taşaklara inmesi olarak adlandırılan bu durum "sana yapılmasını istemediğin birşeyi başkasına yapma" felsefesinin tamamen karşısındadır. herşeyden önce ahlaka ve insanlığa terstir. bir erkek olarak hiçbir zaman dul kadın ve evli kadın fantezisi gerçeğini anlayamadım,hatta kınadım,bu saatten sonra anlayacağımı zannetmiyorum,anlamak da istemiyorum. evli bir kadınla yatan kişi maalesef şerefsizdir;belki bir yuvayı yıkacağını ya da cinayete sebep olacağını,insanların hayatını karartabileceğini hiç düşünmeden sikinin doğrultusunda gitmiştir. aynı şey kendi başına gelse dünyayı yıkacağını bile bile bunu yapar,o sebeple nazarımda insan değerinden uzaktır.
    kadının da illa ki suçu vardır. cinsel mutsuzluk yaşıyorsa bunun için tıp vardır. yok,başka dertleri varsa bu ülkede kanun vardır,boşanabilir. aile kurumu böylesine kirletilebilecek bir kurum değildir. her zaman el üzerinde tutulmalı ve azami dikkat gösterilmelidir ama insanoğlu işte. rahat batar duramaz yerinde,yer böyle boklar,insan olmaktan uzaklaşır.
  3. bazı erkekler için nispeten en rahat ilişkidir. çünkü kadın yatmadan önce bin bir türlü naz yapmayacaktır. yattıktan sonra da ona hadi evlen benimle demeyecektir. yani adam bir kadına bağlanmayı düşünmüyorsa evli kadınlar bulunmaz niğmet olabilir onun için. aynı şey evli erkeklerle yatan bekar kadınlar için maalesef çok geçerli değildir. bu tür kadınlar üzerlerinde hem toplum baskısını hem de karşılıksız aşk acısını hissedeceklerdir. tabii ististalar iki grupta da olabilir. ayrıca her koyun kendi bacağından asılır ve herkes yaptığı faaliyetin sonuçlarına katlanmalıdır. ama biz dışarıdan izleyenlere onları eleştirmek düşmez. bazı çiftler çokeşlidir. ya da adam aşıktır kadına. engel olamıyordur aşkına. ya da kadın aşıktır ona ve boşanamıyordur. olabilir, bir bildikleri vardır. çok üstelik böyle ilişkiler.
    bir de karısının başka erkeklerle yattığının fantezisini kuran sayısı da az olmayan erkekler de vardır, onu da belirtmek lazım.
  4. yakalanma korkusuyla salgılanan stres hormonlarının ereksiyonu ne kadar etkilediğinin tespiti açısından ilginç bir deneme.denemeden ilerisi don kişotluk olur.
  5. eğer hatun kişi bir işte çalışıyorsa yatma eğlemine geçmek çok uzun zaman alır çünkü buluşmanız baya zaman almaktadır.evden çıkması ya da eve geç gitmesi problem yaratacaktır bu durumda er kişi hatunun kocasına söyleyeceği yalanı iyi seçemezse (hatunlar yalan konusunda erkeklere göre daha başarısız oluyor)işler arap saçı olur.

not:en sevilmeyenlere gideceğini kestirebiliyorum ama durum bu!"evli kadınla yatmak" hakkında yazabileceğim bir şey vardı ben de yazdım.

not2:insan bazen pişman olabilir sonra kendini avutma yollarını arabiliyor.zaten kocasıyla mutlu değil,bu şekilde daha mutlu oldu vs gibi... ama yine de insanın içinde kendini dümbük gibi hissettiren bir his kalıyor.

not3:en sevilmeyenlere rekor bir sürede gitmeyi başarmıştır.katkısı geçen herkese beni haksız çıkarmadıkları için saygılaırımı yolluyorum.ne diyodum haa geçen yine sevişiyorum...
  6. korkunç bir geceydi. sağanak yağış nedeniyle elektrikler kesilmiş, rüzgar damlaları taşa çevirmiş, cama vuruyordu. o gece üstelik televizyonda rebecca oynamıştı. korkuyordum. yanımdaki evli kadına baktım. o da bana bakıyordu, şefkatle. kollarını açtı. gittim göğsüne koydum kafamı. beni usulca kendine çekti. sarıldı.
    kafamı göğüslerinden kaldırıp, gözlerinin içine baktım. bana "tamam" anlamında kafasını salladı.
    beraber onun odasına gittik.
    o geceyi onunla geçirdim. babam da gece boyunca homurdandı durdu.
  7. tiksintiyle birlikte bahsedilen eylem.yalnız şunu da göz önünde bulundurmak gerek; olayın günah keçisi erkek olmamalı.kocasına sadıklık sözü vermişken ,gidip başka biriyle birlikte olması kadının ayıbıdır .buradaki ikili ilişkide erkeği kadından daha iğrenç görmek, kanımca yanlıştır.benimle olmasa başka biriyle olacaktı zaten düşüncesi, erkeği yeterince aklamaktadır. " yok ,böyle bir saygısızlığın bir parçası olmak istemem" diyen erkekleride bağrımıza basıyoruz.