• görseller

    • evlenmeden cinsel ilişkiye giren kız modeli
  1. ülkemizde , aşağı tükürse sakal yukarı tükürse bıyık olan bekaret durumu söz konusu olduğu için aşağı tükürmeyi seçmiş olan bayandır. sonuçta iki türlüde kötünelecektir. bu arkadaş özgür olmayı tercih etmiştir bu kadar basittir.
  2. evlendikten sonra erkeğini daha bi mutlu edecek kız modelidir. zira, hiçbir erkek penisine tarlada yılan görmüş gibi bakan kadından hoşlanmaz.
  3. cinsel ilişkinin yaşanabilmesi için evliliğin şart olmadığının farkında olan, bekaret denen olayı fikren de aşmış, kendisi gibi düşünen insanların da olduğunu bilerek, kendi iradesi ile hayatını yönlendiren,örnek kız modeli
  4. tabu devirendir, özgürdür, özgürlüğünü sonuna kadar savunandır, ödün vermeyendir, bedeninin sadece kendine ait olduğunu bilendir.


    yıllar sonrasından gelen edit: ne biçim gaza gelmişim bunu yazarken, hangi halet-i ruhiye içinde idiysem artık*. madem başladım bir iki şey daha yazasım geldi. bu konuda kilit kelimeler "insanın bedenin sadece kendine ait olması". bu çerçeveden bakıldığında konu/eylem/kişi vs. gayet net aslında.
  5. yatakta kimi zaman hayal kırıklığına uğrayan,kimi zaman da orgazmdan orgazma koşan kızlardır bunlar.taciz edenleri bulunabilinirken,tecevüz edenine henüz rastlanmamıştır*.müsterih olunuz.
  6. fahişeler evlenmeden cinsel ilişkiye giren kızların bir üst modelidir. meslekleşmiş halidir.