1. çok büyük ahlaksızlık yapan erkek. zina yapmış olma günahını ne cüretle bu kadar kolay üzerilerine alabiliyorlar anlamıyorum. nefsine hakim olamayan erkekler iyi vatandaş ve iyi müslüman olamazlar. toplum onları affetmemeli, hiç bir hoşgörü mantığına uyuşmaz bu durum. hoşgöre hoşgöre nereye kadar. onlara kanımca recm uygulanmalı. herkes kendini bilmeli, sorumluluklarını görevlerini bilmeli ve ona göre hareket etmeli. toplum ne istiyorsa onu yapmalıdır, toplum normlarına uymak zorundadır

    ayrıca sorarım sizlere, evlenince çocuklarına nasıl bir baba olacaktır bu erkek, düşünsenize onunla bununla yatıp kalkmış bir erkek iyi bir baba olabilir mi, olamaz. erkek dediğin namusunu ve bekaretini bir hazine olarak düşünüp korumalı. yoksa sonra ortada zina, sapkınlık kol gezer.

    ayrıca hangi kadın ister daha önce deliğe girmiş bir çükü, süslü püslü bir hediye paketi olmalıdır erkek bedeni, kendisini kadınına sunduğu.

    bir de bu erkeğin kötü yola düşüp kevaşe olmasına da sebep olduğundan, yapan için de yararlı bir istektir
  2. gayet normal bir insandır. ancak evlenmeden cinsel ilişkiye giren kız modeline göre daha şanslı olan kişidir. çünkü toplumda onu bu yaptığı yüzünden çok daha az kişi yargılar. hatta 'hey yavrum, aslanım benim' tarzı söylemlerle yaptıkları eylemi destekleyenler bile mevcuttur. fakat aynı söylemler evlenmeden cinsel ilişkiye giren kız modeli için geçerli değildir. bunun nedeni de sanırım ülkemizdeki 'kadın erkek eşitliği' kavramının çoğunlukla sadece lafta kalmasıdır!
  3. ülkemizde, kendisine tanınan doğal hak ve özgürlüklerini kullanmış erkektir. ki anlatılan, bilinen, duyulan, konuşulan bazıları şehir efsanelerine dönüşen gerdek gecesi öyküleri ve cinayetlerinin önüne geçilebilmesi içinde şarttır.