• görseller

• evlenmeden önce cinsel ilişki yaşayan türbanlı kız
    • evlenmeden önce cinsel ilişki yaşayan türbanlı kız
  1. türban her zaman kişisel görüş ve istek dahilinde kullanılan birşey değildir. unutulmamalıdır kızlar bazen de aile zorlaması sonucu türban takar (aynı baskı evlenince de koca tarafından devam eder). durum böyle olunca, kişinin kendi kişisel görüşleri dahilinde normal olduğunu düşündüğü bir şeyi (evlenmeden önce cinsel ilişki yaşamak da buna dahildir) yapması da normaldir.
    biliyordur ki anne babasının karşına çıkıp "ben evlenmeden önce cinsel ilişki yaşamak istiyorum/yaşadım) demesi ya anne babasının kalpten gidişleriyle onların ölümüne ya da "namusun kirlenmesi" nedeniyle kendi ölümüne sebebiyet verecek bir durumdur ki örnekleri çoktur.
    ayrıca da türkiye'de düşündüğünü söyleyebilme özgürlüğü aile içinde henüz sökmüyor. "yoo, bizim aile çok demokratik" diyenlere de (bkz: istisnalar kaideyi bozmaz).
    durum böyle olunca, düşündüğünü söyleyebilme özgürlüğünü kullanamasa da düşündüğünü gerçektirebilme, düşündüğü gibi yaşama özgürlüğünü (şartlar elverdiği ölçüde) kullanan kızdır.
  2. kendisine girip çıkanla uğraşacağına, başkalarının kafasındaki türbana bakıp da onlara giren çıkanla ilgilenen insanın sorunsalı. size ne cinsel ilişki yaşayan türbanlı ise ya da değil ise. zaten adetlerimize göre evlenmeden önce cinsel ilişki yaşamak doğru değil. türbanlı olmuş ya da olmamış ne farkeder...
  3. aktüel dergisine kapak olmuş bir konu. neymiş efendim türbanlı oldukları halde evlenmeden veren hatunlar varmış, bunlar bazı web sitelerinden haberleşip tecrübelerini birbirlerine aktarıyorlarmış, siteye üye olmak için karınızın yada birlikte olduğunuz bayanın başörtülü erotik bir fotosunu yollamanız gerekiyormuş vs. haberi hazırlayan arkadaş tüm bu sitelere kendine özel yöntemler kullanarak (yazıda aynene böyle yazıyordu) üye olmuş, olayı derinlemesine incelemiş.

bir de aklıma şöyle bir anım geldi. birgün belediye otobüsünde, imam hatipin önünden geçerken türbanlı öğrencileri gören iki liseli hatun - ki gayet çıtırdılar ve aranıyorlardı* - bu kızları görünce biri diğerine bunlar varya az orospu değiller bizden de beterler dedi. diğeri de tasdikledi.

şimdi; başörtülü olupta evlenmeden vermekle başörtüsüz olarak evlenmeden vermek arasında ne fark var ki?
  4. muhtemelen operasyonla edindiği yeni kızlık zarıyla bakire kamuflajında evlenip,evlendikten sonrada bakirelik saçmalığı için aynı kendinden önceki fikir yandaşları gibi bagnazlığa devam edecek kız modeli