merhaba! itü sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bir interaktif sözlüktür. daha fazla bilgi alabilir, üye olarak içeriğin genişlemesine katkıda bulunabilirsiniz.

eve atılan kızın vermemesi

1. bu başlıkta
  2. bakın dur
  3. sırala
  1. geri zekalı ev arkadaşın, durumun ciddiyetini kaç göz işaretleriyle anlamayıp, 3,5,8'e 3. kişinin bulunma durumudur.
  2. amınakodumun kızının vermeme durumudur. lakin ebesinin nikahı kadar yakınlaştıktan sonra bile ben öpmem herşey öyle başlıyo diyip arkadaşların önünde de bi güzel rezil eder sizi. kaşar mı kaşar.. niye vermedi yemin ederim anlamadım. bi yerlerini parmaklamadığım kaldı onuda yapıyordum hatta ama bu derece tepkisiz bir kız olamaz. ulan bi tepki ver ne yapacağımızı bilelim. ne kendini veriyor ne kendini çekiyor. ha kız ablamdan daha büyük 84 lüydü o ayrı. o kadar iltifat ettim senin ruhun genç falan diye ama yememişte olabilir. sonuç olarak saçlarını poposunu belini okşadım ama vermedi. çok ayıp etti. yanımda gençler yiyişirken ben kızın belli yerlerini okşayarak vakit geçirdim. başka kız olsa ya tam yapışırdık yada kızardı geri çekilirdim. bu amına koduumla dans ettim bide kıçını sürttü sürttü ama vermedi çok üzüldüm sözlük...