1. ben labaratuarımda esrar değil de, metamfetamin yapıyorum, walter white isimli bir asistanım var, bu işlerden iyi anlıyor.
  2. illegal madem, adam gibi yetiştirmek lazım. bir kere maliyetli bir iş. tohumu pamuğa ya da toprağa koy, sula, güneşe tut kabataslak olabilir. ama bunun için grow sistemi (evet, yetiştirmek demek.) (evet,bence de çok orjinal bir isim bulmuşlar) uygulamak lazım. tohumu ayırt edebilmek de önemli. haydi kafa çekelim kehkeh, diye alınan otların içinden ayıklanan tohumlarla olmaz. erkek tohumdur onların çoğu çünkü dişi tohumlar yetiştirilmek üzere ayıklanmıştır zaten. ha erkek tohumu yetiştirince ne olur? süs bitkisi olur. anneler gününde filan anneannenize götürürsünüz. anlamaz en azından dlkfjglkfj. neyse. işte, dişi tohum lazım. büyüme ve çiçeklendirilme dönemi için de 2 ayrı ışıklandırma lazım. 250w hps lamba yetiştirme dönemi için,250w mh lamba çiçeklendirme dönemi için. reflektör lazım. havalandırma sistemi için karbon filtre lazım. ateşleyici balas lazım. ph/ec nem ölçer de gerekli. geriye kalanlar da işte, bitki vitamini, organik topraklar, saksılar falan.

ben hiç yetiştirmedim, ama maliyetinin yaklaşık 500 tl kadar tuttuğunu söylüyorlar.

bunlar sağlanmadığı yani kolaya kaçıldığı takdirde de bir halta yaramıyormuş.

legal olsa da bilmiyorum artık, üşenir la insan. benim cep telefonum 500 lira değil bi de. neyse, ben dicemi dedim.
  3. balkonda, annenizin her gün olmasa da itinayla suladığı diğer çiçeklerin gölgesinde, kaynayıp gider, büyüyüp gider, patlayıp gider...
    yalnız, çok da kaliteli bir şey ortaya çıkmayabilir. benden söylemesi.
  4. zor iş. bir kere sıcaklık ve ışık önemliymiş. o yüzden ihtimam istiyormuş. ingiltere'de bununla mücadele için -özellikle yüklü miktarda imalat yapanlara karşı- sokaklarda gezerek binalara ısı taraması yapan cihazlarla donatılmış araçlar varmış!
  5. boyunu en fazla 1 metre uzatabilir. max.
    aile ile beraber yaşayanlara tavsiye edilmez.

+oğlum bu hala çiçek açmadı.
    -anne o japon çiçeği geç açıyor.
    +kışın mı açıcak
    -yok anne boyu 2 metre olunca böyle serpilicek çiçekler
    +hadi hayırlısı o zaman.