1. sözlük yazarı jargonu kullanan köşe yazamazı, türbanlı tiki. kastırma, acayip zorlama örnekler vermiş, sözlük yazarlarını "ergen" olmakla suçlamış. iyi de ben bu hatunun ismini cismini burda öğrendim. nihal bengisu karaca'yı tv'lerde vs görüyorduk ( nihal hanım bunun yanında leb-i derya ). bu da yeni türedi. ve sözlüklere saldırıp ünlü olmaya çabalıyor.
  2. 277 kelime ve 7 paragraftan oluşan bir yazıyı yaklaşık 10 noktalama işareti kullanarak bitirmesiyle kendisine büyük bir saygı duymaya başladığım kişilik. haklı mı haksız mı bilemiyorum çünkü ilk 2 paragrafta kurduğu cümleler o kadar uzundu ki, beynim bu cümleleri analiz edemedi ve refleks olarak hemen bir yılmaz özdil yazısı açarak eski düzenine geri döndü.

not: istatistikler microsoft word 2010'dan alınmıştır.
  3. beynimde ki yazım denetleyicisinin aktif olmasından dolayı yazılarını okurken eziyet çektiğim yazar kişisi.

yani aynı şeyleri farklı kelime gruplarıyla ifade etmeniz, uğruna yazdığınız şeyin anlamının altını çizmez hatta sıkar o şey, ney, hede diyelim hede olsun.
  4. bilgi sahibi olmadığı ortada olan yazar(!). içi boş düşünceleriyle haber türk'te atıp tutuyor şu an.