merhaba! itü sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bir interaktif sözlüktür. daha fazla bilgi alabilir, üye olarak içeriğin genişlemesine katkıda bulunabilirsiniz.
  1. 1

eski sevgiliyi rüyada görmek

1. bu başlıkta
  2. bakın dur
  3. sırala
  4. #ilişkiler
  1. yeni bir ilişkinin ilk günlerinde görülmüş ve ertesi gün etkisi baya baya hissedilmişse, mevcut ilişki ve eski sevgilinin kafamızdaki yeri tekrar düşünülmelidir. ha eğer "piçim ben" diyorsanız hiç önemseyin devam edin. o arada gelir gider..
  2. bütün gün boyunca "ya ben unutmuştum onu şimdi nerden çıktı gene öff" diye boş yere hayıflanmanıza yol açabilen durumdur.
  3. onu artık sevmediğine emin olmana rağmen başına geldiğinde insanın canını çok sıkan olay.. şimdiki sevgilini aldattığın hissine kapılmana neden olan olay..
  4. onu düşünmediğiniz, düşünmemeyi başarabildiğiniz tek zaman olan uyku diliminde bile, bilinçaltınızdaki odüşüncesiyle, ortaya çıkan durum. üşürsünüz, terlersiniz soğuk soğuk, karabasana sebep olabilir, rüyada olduğunuzun farkında olabilmeniz iyidir zira rüyanızda hala size aitse uyandığınızda yaranızdan yeni ve taze iltihaplar gelmeye devam eder....
  5. mevcut bir ilişki varsa hayatınızın boka saplandığı gecedir. ondan sonra ne yapsanız aklınıza düşmüştür ve kafanızı toplamanız epey zaman alacaktır.
  6. tam ben rüyanin keyfini çıkartırken beni uyandıran nesneye veya kişiye lanetler yağdırmamı sağlayan durumdur. insanın içinden ağlamak gelir ağlayamaz gülmek gelir gülemez rüyayı gördüğünede pişman olur ama ertesi akşam bi daha görmek ister garip bi durumdur hiç ayrılmamak en kesin çözümdür
  7. sabah uyanıldığında anlamını öğrenmek için deliler gibi rüya tabirleri kitabı arattıran hayal bulutu
  1. 1