merhaba! itü sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bir interaktif sözlüktür. daha fazla bilgi alabilir, üye olarak içeriğin genişlemesine katkıda bulunabilirsiniz.
  • videolar

1. 1

eski sevgiliye söylenecek en ağır söz

1. bu başlıkta
  2. bakın dur
  3. sırala
  4. #gündem
  5. #ilişkiler
  1. hoş, adı ''eski sevgili'' olsa da mutlaka söylenecek, içinizde kalmış dillendirmediğiniz cümleler vardır. hayır hayır, küfür etmek falan değil kast ettiğim;

--- bundan sonra dünya ahiret kardeşimsin... gibi.
  2. -artık tatmin oluyorum orhanla(adının orhan olmadığını var sayarsak)

-ne günlerdi ya , daha iyisni bulacağımı hiç sanmıyorudum.

-evlendim.
  3. her türlü ihaneti alçaklığı yaptığı sonradan farkedilmiş ve böylece bizzat sevgililkten "eski"liğe geçmiş kişiye, suratına söylenmiş olandır. "şu an dünyanın en ağır hakaretini bulmaya çalıştım ama seni tanımlayabilecek iğrençlikte bir kelime henüz yok, çünkü senin kadar adi ve iğrenç bi mahluk yok. en iyisi sana sen demeli. sen sensin. defol hayatımdan, yok ol."
    kendisi bizzat bu kelimeleri duymuştur.
  4. 'seni hep kıskandım.'
    bizzat duyduğum söz.
    ulan a be salak kıskandığın adamı nasıl deliler gibi sevdiğini iddia edebiliyordun? a be salak ben o bokları yerken hep yanımda olan sendin, yanı başında olup bitmiş olaylarda ne gibi bir kıskançlık payını üzerine hak alabiliyorsun? a be salak! lan ben bu *iktiğimin şeylerini kendim için mi yaptım en başta bir onu düşün. ikimiz içindi ben bu *iktiğimin şeyleriyle uğraşırken 'ne güzel sevdiğim insan benle gurur duyuyordur' düşüncesiyle yapıyordum. a be salak! senin bu kadar salak olduğunu keşke en baştan bilebilseydim.
  1. 1