• videolar

1. dün gece başıma gelen olay. gerçi daha ayrılalı iki hafta olmamıştı. saat 1 civarında ben ders çalışırken telefonumun mesaj sesini duydum. yine ya vodafone ya da carrefour'dan mesaj gelmiştir(sabahın dördünde bile atmışlıkları olmuştur) derken baktım anaa o lan.. "uyudun mu?" diye bana mesaj atmış. şansıma benim de mesaj hakkım bitmişti.tabii bir şey yapamadım çaresizce sabah olmasını bekledim. sabah olduğunda okula gitmeden kontör yükledim ve mesaj attım. beni merak ettiği için mesaj atmış( o beni terk etmişti). biraz konuştuk. işte orada söylediğiniz her şey bir yalandan ibarettir.ona söylemek istediklerinizi bir türlü söylemezsiniz. bir yabancı gibi davranmak zorundasınız.mecburen derslerden falan bahsedersiniz.attığı mesaj ne kadar basit bir cümle olsa bile cevap yazarken tekrar tekrar okursunuz. moralim bozulmuştu açıkçası çünkü onu unutmaya çalışıyordum. bir daha mesaj atmasını istemiyordum o da bunu fark edecek olmalı ki son olarak benden özür dileyip numaramı silip bir daha mesaj atmayacağını söyledi.orada öyle bir sıkışıp kaldım ki ne yapacağımı bilemedim. bir yandan mesaj atmasını istiyordum bir yandan da bunun ikimize zarar vereceğini biliyordum.hemen kurtulmak istedim daha fazla dayanamazdım. bir saat sonra attığım tek mesaj " kendine iyi bak" oldu.
  2. kesinlikle salaklıktır.
    neden?

msj atmanızın nedeni, ona hala olan sevginizdir. o ise, ne yapar? havalara girer, beni arama sorma muhabbetlerine kalkışır. değmez onun salakça triplerini çekmeye. içiniz yansın, msj atmayın daha iyi ..
  3. geç gelen mesaja trip atmak kadar saçmadır. fakat bu saçmalığın farkındasınızdır zaten. hatta muhabbetin nasıl gelişeceğini de çok iyi bilmenize rağmen atarsınız o mesajı. yapmayın çocuklar.
  4. hattı kullanım dışı ise yapılması zevk verir, ne varsa yazarsın içindeki yollarsın.o görmez ama sen rahatlarsın bir nevi.

"itoğluit"
  5. %70 ihtimal ile cevap gelmeyecek eylemdir.

ona yazıp , yazdıktan sonra mesajı uyduruk bir numaraya gönderdiğinizde dahi cevap alma ihtimaliniz %99,9 dur.

bu sebeple ne kadar sarhoş olsanız dahi "en iyi eski sevgili, ölü olandır, bu eskidiyse hadi yenisini alalım" fikirlerini aklınızdan çıkarmayıp , send tuşuna asla basmayınız.
  6. sadece meraktan, ne durumda olduğunu bilmek istemenizden olabilir. illa kötü ayrılmış olacaksınız diye bir şey yok ki, belki sadece birbirinize uygun değildiniz, doğru zaman, doğru yer değildi. içinizde hala bazı kırıntılar kalmış olabilir.

ben pek iyi sonuçlanan örneklerini görmedim diyebilirim. eski sevgiliye atılabilecek en güzel mesaj şudur bence kendinizi rencide etmeden;

- hala seni seviyorum.

+ defol git be salak şey!

- ne oluyor kızım ya, ben halama atacaktım o mesajı, yanlışlıkla sana gelmiş, hayret bişi yaa!

hiç olmadı vallahi, insanı daha da kepaze eder. ilk başta zekice durmuştu ama okuyunca gördüm ki mallığın zirvesiymiş. atmayın siz, yanlış tutumdur.
  7. tarihi geçmiş insan o arkadaş.son kullanma tarihi geçmiş.boşuna mesaj falan atmayın.ufka bakın.gelecek güzelleri yakışıklıları düşünün.benden söylemesi.öyle saplantı yapacak bir şey yok yani.hadi bakim, kendin ol , çık dışarı, hayatı yakala.
  8. ayıkken idare ediyordu yenilerde, ben ne zaman içsem hep bu boku yerdim.
    -nasılsın
    -niye bu kadar içiyorsun.
    evet bilirdi içince yaptığımı.