merhaba! itü sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bir interaktif sözlüktür. daha fazla bilgi alabilir, üye olarak içeriğin genişlemesine katkıda bulunabilirsiniz.
  • videolar

1. 1

eski sevgilinin söylediği unutulmayan sözler

1. bu başlıkta
  2. bakın dur
  3. sırala
  4. #ilişkiler
  1. değişiklik olsun diye kakül kestirdikten sonra söylenen söz
    - saçlarım nasıl olmuş
    * finolara benzemişsin

baba o gün ameliyat geçirmiştir. dput çok moralsizdir sevgilisini arar
    - moralim çok bozuk konuşalım mı biraz
    * olmaz, arkadaşlarıma söz verdim, dışarı çıkacağım

kankam dediği adamla yaşanan anlamsız bir tartışmanın detayları iletilir
    - "x" bana böyle dedi, bu hakarettir
    * bana ne ya. seninle mi uğraşayım

bir yalanın yakalanmasını müteakip meydana gelen tartışma sonucunda günlerce konuşulmamıştır, sonrasında gerçekleşen görüşme
    - konuş benimle ölüyorum
    * işim var sonra

ilgisizlikten yorulduğum bir anda
    - dayanamıyorum, bu şekilde daha ne kadar sürdürebilirim ki
    * y...ğıma kadar

ayrılık sonrası gerçekleştirdiği periyodik aramalardan birinde
    - niye durmadan arıyorsun beni, biz ayrılmadık mı (beklenen cevap seni seviyorum çünküdür aslında)
    * bende anlamadım, normalde bir kıza takılıp kalmam ama herhalde daha elde edemediğim şeyler var.

ha güzel şeyler de söylememiş miydi, elbette duymuşumdur biraz ama sonra onların hepsinin yalan olduğu ortaya çıktığı için bir değeri kalmadı.
    örneğin,
    - ama sen bana dünyayı verseler seni değişmem demiştin, şimdi neden terk ediyorsun
    * o zaman öyle söylemek gerekiyordu.

canın cehenneme...
  2. ''senden ayrılırsam ölürüm,ne olursa olsun beni bırakma''

bir ay sonra ''evde oylama yaptık senden ayrılıyorum'' dedi.

edit: acımı paylaşan tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum.
  3. "siz erkek milleti olarak sevgili olmayı beceremiyorsunuz" demişti. pek bi anlam veremedim ama aklımdan da çıkmıyor.
  4. ayrılan taraf ( bırakan, terk eden, siktir olup giden ), çok güzel cümlelerle başlayıp, sonra cümlenin sonuna virgül koyup ( esası derince bir nefes alma ) ama eklediyse, ondan sonra söylediği her cümle unutulmazdır.. adamın ciğerini söker, acıtır..

örnekle: seni çok seviyorum, çok değer veriyorum, ama.......

peşin edit: eskiden biz de bu kadar öküz değildik tabi, ağlıyorduk, değer veriyorduk falan..
  1. 1