• görseller

• eski sevgilinin amının kılının penisi yarması
  1. çok berbat bişeydir. lanet olası eski sevgilim benim kafamı ezdiği, burnumu sürttüğü, beni taştan taşa çarptığı yetmezmiş gibi, bir de o amının kılının penisi yaracak nitelikte sert, kalın diri ve delici olması yok mu... lanet ediyorum işte o zaman her şeye...

tam ereksiyon halindeyim, ön sevişmişiz, yiyişmişiz, benim alet dikelmiş dikebildiği kadar, hatun çekmiş dalgayı gırtlağına kadar... kan hücum etmiş olanca gücüyle benim damarlı boruya, kan pompası etmiş, tam o esnada eski sevgilinin amının kılı yarmaz mı yarrağı? nasıl küfretmeyim, nasıl lanet okumayayım. salak karı, zaten hep kıllı gezerdi, napacaksa o kıllardan, tamamen uzatınca herhalde yastık falan dolduracaktı. ama o sert ve delici kıllar yastıkta adamın yüzünü gözünü siker şerefsizim...

yastık doldurulunur mu lan o kıllarla, ne şerefsiz karıymış. kokar lan o yastık am gibi.. am bitleriyle dolar o yastık kılıfının yüzü bile. ne iğrenç bişey olur. sidik de kokar o yastık. attırmam bile ben o yastığa lan! öyle yastığı ben götüme taşlar girse, kıçımın altına minder olarak dahi koymam, bırak minder yapmayı, dış kapının önüne paspas olarak bile koymam. ne koycam paspas olarak, alırım ucuzluk pazarından bi tane yeşil çim desenli, home home sweet home yazılı bi paspas, onu kullanırım.
  2. bakir er bünyenin hayali aleminin fiziksel yasalarıyla gerçekleşebilecek bir fenomendir. bununla beraber kurguda erkek doğasına ait analize değer bir ipucu mevcuttur.

bu kurgu er kişinin dişi üreme organı vajinaya karşı duyduğu korku ve kompleksinin bir dışavurumudur. dişi üreme organının ay çevrimlerile uyumlu göksel ahengin bir parçası olması, doğurgan özelliğiyle tanrısal karakterde olması gibi nedenlerle erkek cinsinde bu arkaik komplekse yol açmıştır.

dişilerin erkekler tarafından her platformda aşağılanma eğiliminin nedeni de bu antik komplekstir.