1. gerçek dışı önermedir. onlarca ermeni kızı gördüm/tanıdım, bir tanesi bile güzel değildi. güzel olanları da vardır belki ama bana hiç denk gelmedi nedense!
  2. türk kızlarından yüz bulamayan yazarımsının çamur at izi kalsın mantığıyla ortaya attığı önerme.

kıyamam ama ben sana ya. hiç biri mi bakmadı yüzüne de buralara böyle yazmaya başladın sen? çok üzüldüm bak haline. inan ağlıyorum şu an.
  3. yok artık dedirttiren söylemdir.mesela bir türk kızı olarak rusların isveçlilerin ezici üstünlüğünü kabul etmemek abesle iştigal olurdu.hatta kendi içimizde izmirlilerin de bi çıt üste olduğunu söyleyebiliriz.ama ermeni kızlarının dillere destan güzelliklerinden sözlükcek haberimiz yoktu.burada bi duralım...
  4. ermeni, kız ve güzel sıfatlarına bir arada sahip olan bir ermeni kız arkadaşım var idi vakti zamanında. ama yine öyle bir genelleme yapılmış ki bütün ermeni kızları megan fox anasını satayım. yok öyle bir şey arkadaşım. her milletin güzeli çirkini var. mesela italya da cher denen bi kadın var ermeni asıllı ünlü şarkıcı. şimdi sen buna güzel der misin allasen?
    bizim bülent ersoyun ermeni versiyonu işte.
    yani bu da diğerleri gibi fos bir genellemedir.
  5. türk kızları olarak, bu gerçeklik karşısında daha fazla dayanamayarak, topluca intihar etmeye karar verdik. vatana millete hayırlı uğurlu olsun.

şu an bunları yazıyorum ve bileklerimi kesiyorum biliyor musun? skldhsad.