• videolar

• görseller

• erkeklerin zeki kız yerine iri memeli kız tercihi
  1. mantık şudur : nasıl olsa ben bir kızla yatmak için beraber oluyorum. zekasıyla yatmayacağım öyleyse zekasındansa memeleri büyük olsundur.
    şimdi o kızı yatağa atana kadar tonla zaman geçirceksin, kafeye gidiceksin, beraber zaman geçirceksin peki bu zaman içerisinde kızın senin yanındaki davranışlarını memeleri mi kontrol edecek diye sorarım ben. tamam evet güzel olsundur, çirkin olmasındır ama bu öncelik olmamalıdır. hem zeki hem güzel olmalıdır zira zekasını önemsemiyorsan onca geçirdiğin zamanda kıza ve kendi onuruna yalan söylüyorsun. sırf cinsel ilişkiye girebilmek için çok değerli dediğin zamanını boşa harcıyorsundur bir saatlik bir sex için. onursuzca bir davranıştır bence bu. evinde oturup 31 çeksen en azından onursuz bir davranış biçimi sergileyip kişiliğini 5 para etmez hale getirmezsin.
  2. bir süre sonra o kızın memeleri sarkınca memelerini dik tutmayı başarabilen zeki kızlara yönelebilecek erkektir. telaş yapmayın kızlar erkekler 25ten sonra dış görünüşe bakmıyormuş, ben de işviçreli(alman da olabilir) bilim adamlarının yalancısıyım.
  3. zekilik görceli ve tespiti zor bir kavramdır ve bu kavramı sözlük yazılaryla,öss puanıyla,sınavdan a almayla ölçemeyecegıniz için,ölçümü daha kolay olan görsel şeylerin tercihinin doğal sonucudur memeler.
  4. uzun yıllar boyunca kullanılmamış bir tercihtir. eğer öyle olsaydı kadın nesli gittikçe zekileşeceğine, gitgide koca memeli hale gelmeye başlamış olacaktı. hatta ben erkeklerin güzel kızları seçip, çirkinleri elediğine de inanmıyorum. eğer öyle olsaydı binlerce yıllık doğal seçilim sürecinde ortamda sadece güzel kızların kalmış olması gerekirdi. bunun aksine güzel kızlar nadiren bulunduklarına göre erkeklerin genelde güzel olmayan kızlarla evlendiklerini söyleyebiliriz.
    sözün özü: kızlar zekidir ve çirkin kızların bu konuda kendilerini şanssız hissetmeleri yersizdir.
    sözün özünden çıkarılacak sonuç: kızların zeki olduklarını söylüyorum çünkü çok alçakgönüllü ve centilmenim. beni seçin kızlar beni...
  5. an itibarı ile libidosu top yapmış adamın zihinsel tatmin arayışında olmadığını gösterir seçimdir. aynı seçmen, zaman mekan farklılıklarında küçük meme de arar, zeka da, isveç çakısı gibi hatun da, tostoparlacık hanımcık da.
  6. kadınların çoğu zaman zeka yerine memelerini kullanıyor olmasından ötürüdür.onlar da bir silahtır,tıpkı vajina gibi.hem zeka şakkadanak anlaşılmıyor,meme ise -hele de bahar geliyo şimdi üf- aha burdayım diye bağırıyor.
    memeleri büyük olduğu halde zekamı geliştireyim diyen hatun var mıdır?yoktur,çünkü buna gerek yoktur,erkek açtır,abazandır.erkek meme ister.
    zeki olanların da,zekalarını kullanarak memelerine silikon yaptırması gibi bir durum söz konusu olabilir mi? elbette,çünkü erkek açtır,abazandır.erkek meme ister.
    ya allahaşkına,dinlediği şarkılar türküler kadının naifliği,güzelliği ve seksapalitesi üzerine olan bir toplum da erkek neye bakıcak neyi tercih edecek ki başka hacı yaa?