• videolar

• görseller

• erkeklerin senden hoşlanıyorum tadında hareketleri
  1. "ders çalışmam lazım ama canım çok sıkkın karnım ağrıyo, moralim bozuk" demeniz üzerine, yurt odanızın penceresine bir paket en sevdiğiniz çikolata ile bir tomar beyaz a4 kağıt getirmesidir. hadi ders çalış lütfen der ve gider.
  2. düşen yüzü görünce, gülümseyerek ''nasılsın?'' demeye cesaret etmeleri. sıklıkla elbette ama yapışkanlıkla karıştırmayarak.
  3. geçen gün yine böyle, senden hoşlanıyorum tadında bir şeyler canım istedi hemen gittim bir kafeye. ortamı kokladım ve dedim ki: "bana bir türk kahvesi, karşıdaki hanım kızımıza da alevli meyve." kahvemi yudumlarken bir yandan da hanım kızımızı süzüyorum. sonra kahve tadını senden hoşlanıyorum tadı almaya başladı, kahve tadı değildi bu kesinlikle. neyse efendim, bir süre sonra meyveler de adresine ulaştı, tat keskinleşti.
    özetle er kişi için kahveyi yudumlayıp alevli meyve servisini izlemektir.
  4. ilk buluşmanız bir alışveriş merkezindeyse, "ayy ne de olsa cafede bekleyecek nerden görcek ki?, şurdan bi tuvalete gideyim uffff çok sıkıştım" tribinde hızlı hızlı yürürken, arkanızdan sizi görüp isminizi söylemesidir.
    kapılarda sizi beklemesidir yani. ama artık geçti o günler tabii.
  5. -siz birinden hoşlanmaya başladığınızı söylediğinizde ; bak canım ben o tipleri iyi tanırım, dikkatli ol bence. ( o tipler ne lan nuri alço gazozu geliyor aklıma hemen, ürkütücü. )
    -sana siyah da çok yakışır, gerçi diğerleri de yakışıyo bak mesala yeşil de öle (demek ki inceleme altındasınız geçmiş olsun )
    -çok uykum olsa da senle konuşmayı tercih ederim (ybsg)
    -ha oraya mı gitmek istiyosun ben oraya hep giderim benim mekanım yaa bi haftasonu seni de götü.. ( 1 new message )
    -saçının bi önceki renk tonu daha yakışıyodu ( renk tonu ? bir önceki ? ben hatırlayamıyorum ki net olarak bu hafızaya bi alkış)
    -sen cadısın, manyaksın, delisin, kafadan kontaksın vs. (ham iltifat bunlar )
    -facebookta dün akşam sevdiğinizi söylediğiniz parça sabah paylaşılmış ( olay soğusaydı çaktırmazdın )
    -avatar yorumları: bu resimde.. bu resimde...bence bu resimde...öncekini koymalısın..bu kalmalı (sonunda köpek resmi koyulur!)
    -birşeyleri açıklama gereği :ben aslında böyle değildim.şöle sakalım yoktu saçım da böyle değildi (bu bilgi ne işimize yarıyacak ?)
    -annen, arkadaşın vs çok iyiler çok candanlar ya bayıldım ( liar liar )
    -tuttuğunuz takım için ; benim ikinci takımım x zaten ( bunu yapma başkası olma kendin ol böyle çok daha güzelsin)
    -hangi teknolojik alette bir hasar varsa ; ben bi bakıyım hallederim bişey yok ki onda ( geçen daha videoyu yükleyemiyodun)
    -elinizde ağır bir şey varsa ; ver bana ben taşırım ( gosh! gentleman !)
    -sen ne zaman evleniceksin ( kırmızı kar yağdığı bir yaz akşamı ) gibi diyaloglara neden olan hareketlerdir.
  6. *durup dururken en sevdiğiniz çikolatayı alması ya da sizin görebiliceğiniz yerlere koyması.

*ertesi günü muhabbet ederken ilgilendiğini göstermek için, gecenin bir vakti kalkıp nba maçını izlemesi.

*gece dışarı çıktığınızda ertesi gün size trip atması. üstüne bir de sizi sorguya çekmesi.

*regl psikopatlığınız tuttuğunda tüm nazınızı çekmesi. hemde gıkını dahi çıkarmadan, bundan zevk alarak.

tabi bunların hepsi köprüyü geçene kadar be sözlük...