1. yaradılış biçimi olarak kadınların memeleri vardır.. bu memelerin esas amacı seks objesi olması değil dünyaya yeni gelen bireyleri beslemektir.. anne sütünün faydalarını herkes biliyor heralde.. en az 6 ay emzirilmeli o veletler felan.. peki ya ergenlikten çıkıp genç bir delikanlı olmaya başlayan erkekler neden sevişirken illa kadınların memelerini emerler? büyük bir sorundur işte bu.. erkeklerin meme emme sorunsalı tahminimce küçüklüklerinde annelerinin memelerine fazla tutunmalarından gelmektedir.. bir bilinçaltı yanılsaması olduğunu da düşünmüyor değilim hani..

  lafa gelince anneleri gibi bir sevgili istemezler ama sevişirken illa meme emerler.. peki neden? çoğ acayib bişi bu sözlük yea*

  peki ya bu sorunsal nereden çıktı da sözlüğü meşgul etti? onçün de (bkz: kızların memeleriyle ne yaptıkları sorunsalı)
 2. sorunsal değildir tamamen erojen bölgelerle ilgili bir eğilimdir.
  o zaman sorarlar adama sevişirken kadınlar niye erkeklerin boynuna saldırır?
  altı üstü boyun ne ısırıyon kardeşim?
 3. insanlardaki dudak öpme sorunsalı ile aynı kapıya çıkandır. insanlar niye başkasının dudağını öpmek ister ki ''amına koyim iğrenç lan düşünsene ıyyyy midem kalktı'' değil işte bebeğim öyle değil işte.
 4. hangi yıldayız ? 2010. at 2 sıfırı 21. topla 2+1=3 çıkart 2-1=1 şimdi bide 3ten1 i çıkart 3-1=2. ne çıktı ? yılımızın ilk rakamı ! şimdi bide meme dedin emme dedin. meme yaz. ilk harfle ikinci harfin yerini deiştir. ne çıktı ? meme> (m)(e)me> (e)(m)me> emme. bak demekki neymiş emmek lazımmış.
  (bkz: olur öle)
 5. var olma meselesidir. insana varlığını hissettirir. hatta yanılmıyorsam ünlü bir düşünürün şöyle bir sözü vardı: ''meme emiyorum o halde biraz daha emmeliyim''.
 6. kadınların göğüs uçlarının erojen bölgeler olduğunu bilmeyen bir insanın yarattığı sorunsaldır. (tanıma gel). bir kadının göğüsleri sadece çocuğunu emzirmek için yaratılmamıştır, bu böyle biline.