merhaba! itü sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bir interaktif sözlüktür. daha fazla bilgi alabilir, üye olarak içeriğin genişlemesine katkıda bulunabilirsiniz.
  1. 1

erkeklerin küpe takması

1. bu başlıkta
  2. bakın dur
  3. sırala
  1. boş işler bunlar.

yazarın dip notu : yazar kişinin yazmış olduğu yazı 2. yazı idi lakin kendisinden önceki yazının silinmesi sonucu 1. giri olarak meydana inmiştir. burada ispikçi ve ispiyon işleri ile uğraşan sözlük ahalisine durumun izah edilmesi ve tanım içermeyen giri nitelendirmelerinden kurtulunması amacı ile bunca laf sarfedilmiştir. ilgililerin bilgisine sunulur.
  2. bir ara yavuz sultan selim de takmıştır,ama bu günkü gençlerin yaptığı gibi artistlik anlamda değildir. o zamanlar bu küpeler kölelere takılırmış. yavuz sultan selim de ben allahın kölesiyim maksadıyla takmıştır.
  3. orta asya türk kültüründe normal olan anadolu türklerinde normal sayılmayan bir durum...
  4. bi erkekte baya önemli bi unsurdur ayrıca sırf akıllı erkekler sevilmez,dış görünüş de çok önemlidir
  5. pek sıradışı bir eylem değildir.ben de küpe taktığım için pek anormal birşey hissetmedim doğrusu.sıradışılık değildir,kendini marjinal gösterme havası hiç değildir.
  1. 1