merhaba! itü sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bir interaktif sözlüktür. daha fazla bilgi alabilir, üye olarak içeriğin genişlemesine katkıda bulunabilirsiniz.
  1. 1

erkeklerin hoşlanma belirtileri

1. bu başlıkta
  2. bakın dur
  3. sırala
  1. listeyi okuyup büyük bir tespit açmazını tespit ettiğim kurgusal öğeler. ya burada yazar başka bir şey demek istemiş, ya erkek değil olaya dışardan müdahil bir kız, ya da ben... yok ben erkeğim.
  2. o yokmuş gibi davranmak, selamını almamak.

tamam değişik bi yaşam formuyum ne yapayım?
  3. erkeklerin hoşlandıkları kızların yanında beyin fonksiyonlarında azalma olduğu bilimsel olarak tespit edilmiştir. tabi bu azalmanın nedeni empati yapmaya çalışmakta olabilir. ama sonuç olarak insan bi mallaşıyor işte. ayrıca izlenimlerimden elde ettiğim genellemelere göre seslerini daha kalın ve gür kullanmaya başlıyorlar, bol bol hafife alma gülüşü yapıyorlar, ortamda başka er kişiler varsa onları ezmeye çalışıyorlar, hayal güçlerinin sınırlarını zorluyorlar( author harikalar diyarında), kızın her söylediği sözü sol framede açılmış bir başlıkmış gibi kullanarak artiz artiz entellikler yapmalar böyle şakalar espriler felan.
  4. -gözüne ışık tutulmuş tavşan misali hareketsiz, sessiz öylece kalakalmak.

-saçmasapan espriler yapmak.

-normal insanlara manyakça, delice gelebilecek eylemlerin gözüne gayet normal gözükmesi. (hoşlanılan kişiyi 5 dakika görebilmek için ülkeyi bir uçtan, diğer uca katetmek. hoşlanılan kişiyi görüp, geri dönmek. alkol komasının eşiğine kadar gelip, sızmak gibi eylemler)
  5. kağıt uçaklarla filo kurmak. saatlerce ne desem, nasıl söylesem diye düşünürken bir yandan da elinin altındaki bütün kağıtlardan uçak yapan bir çocuk vardı lisede. severdim uçaklarını. uçak yapmayı bırakıp da, hoşlanıyorum diyebilseydi, beraber binerdik o uçaklara. zira şimdi kendisi, uçak yapım mühendisi. gitti gül gibi çocuk.
  1. 1